Kartal Hurdacı ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Hurda Alımı

Kartal Hurdacı ve Hurda Alımı

Kartal, İstanbul’un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kocaeli Yarım adasının güney batısında yer alan, 48.000 m² yüz ölçümü olan bir ilçedir. Kartal ilçesi, batıda Maltepe, kuzeyde Sancaktepe, kuzeydoğuda Sultanbeyli ve doğuda Pendik ilçeleriyle çevrili olan büyük bir ilçedir. Hurda sektörünün de yoğun olduğu kartal bölgesinde Kartal hurdacı olarak bizler de geri dönüşüm alanında hizmet vermekteyiz. Kartal bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız uzman ekip ve ekipmanların yanı sıra hurdacılık sektörü için gerekli tüm evrak ve belgelere de sahiptir.

Firmamız hizmetlerini tüm resmi prosedürlere göre yapmaktadır. Önceliğimiz her zaman önce çevre düzenlemesi ve çevre güvenliğidir. Tüm hurda alımı işlemlerinde firmamız müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmış olup hizmetlerini bu yönde gerçekleştirmektedir. Kartal hurdacı olarak bölgede bakır hurdası, demir hurdası, krom hurdası, kablo hurdası gibi birçok hurda çeşidinin iş yerleriniz, fabrikalarınız, atölyelerinizden hurda alımını yapmaktadır. Bunun yanında bina yıkımı, bina sökümü, fabrika yıkım söküm işleri gibi işleri de yapan firmamızın bu işlemler için özel ekibi ve bu işlerde kullanılacak ekipmanları mevcuttur.

Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı

Kartal’da Hurda Alımı

Kartal’da hurda alımı işlemleri yapan firmamız Kartal hurdacı sizlere nakit ödeme garantisi veriyor. Hurda alımı işlemi gerçekleştirildikten sonra hurdanızın toplam değerini anında size ödüyor. Bu ödeme işlemleri sizin isteğiniz doğrultusunda nakit olarak elden veya bankacılık işlemleri doğrultusunda hesabınıza yatırılıyor. Firma yetkililerimizle sitemizdeki iletişim bölümünde yer alan numaralardan iletişime geçtiğinizde firma yetkilimiz sizden öncelikle hurdanızın çeşidini ve hurdanızın resmini göndermenizi isteyecektir. Bu doğrultuda firma yetkilimiz resmi fiyatlandırma için hurda fiyatlandırma ekibimize iletecek ve size İstanbul genelindeki en yüksek fiyatlandırmayı yapacaktır.

Firmamızın verdiği fiyat size uygun geldiği takdirde firma yetkililerimiz önceden hurdanın bulunduğu alanı görmeleri gerekiyor ve hurda alımı için alan çalışması yapmaları gerekiyorsa bunu size belirtecek ve sizin uygun olduğunuz bir gün gelip saha çalışması yapacaklarıdır. Böyle bir durum gerekmiyor ise firmamız hurdalarınızı almak için ekibimizi sizin olduğunuz vakitte size gönderiyor ve hurda alımı işlemi gerçekleşiyor. Elemanlarımız hurda alımı işlemlerine başlamadan önce çevre düzenlemesi yapıp çevreye verilecek rahatsızlığın minimuma inmesini sağlayacaklardır. Sizler de tüm hurda alımı hizmetlerimizden yararlanmak için Kartal hurdacı olarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın