Hurda Kurşun

İstanbul Hurdacı Firması

Hurda Kurşun

Hurda Kurşun

Kurşun elementi yeryüzünde çıkarılması ve işlenmesi oldukça kolay bir element çeşididir. Kurşun, yapısından dolayı kolay şekil alabilir ve başka elementlerin alaşımlarında oldukça sağlam özellik gösterirler. Bu yüzden endüstride pek çok alanda kurşun elementinden faydalanılmaktadır. Yumuşak ve mavi gri arasında bir renge sahip olan kurşun, hava ile etkileşimde bulunduğunda rengi mat bir görüntü oluşturmaktadır. Birçok element ile alaşım halinde bulunabilen kurşun, eritme tekniği ile bir arada bulunduğu elementlerden ayrılabilir. Kurşunun en çok kullanım alanı akü imalatıdır. Yer altı haberleşme kablolarının kurşunla izolasyonu diğer önemli tüketim alanından bir diğeridir. Kurşun radyasyonu en az geçiren metal olduğundan dolayı bu ışınlardan korunmada, renkli televizyon tüplerinin yapımında ve mühimmat imalatında da önemli miktarlarda kullanılmaktadır. Kurşundan çok fazla alanda yararlanılmaktadır. Akü sanayisi, kablo kaplamaları en çok kullanılan alanlardır. Silah sanayisinin vazgeçilmez ürünü olan kurşun, folyo ve ambalaj sanayisinde de kullanılmaktadır. Kurşun ağır bir metaldir ve endüstride bu özelliğinden de faydalanılmaktadır. Bizler de firma olarak İstanbul genelinde hurda kurşun ve hurda alımı yapmaktayız. Fabrikalarınız, iş yerleriniz ve atölyelerinizden firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Kurşun Hurdası

Kurşun Hurdası

Kurşun Hurdası

Ses yalıtımında kullanılan kurşun, birçok nükleer santralinde radyasyon engelleyici olarak kullanılmaktadır. Kurşunun günümüzdeki kullanım alanları daha çok insan sağlığına zararlı olmayan ve iş gücünü geliştiren yönlerde kullanılmaktadır. Ülkemizde oldukça yaygın şekilde görülen kurşunun kullanım alanı da aynı doğrultu da zenginlik kazanmaktadır. Firma olarak bina söküm ve tadilat işleri yapmakta olduğumuz için daha önce camii tadilat işleri yapıp oradan çıkan hurda kurşun ve hurda alımı gerçekleştirdik. Sizler he her türlü kurşun hurdanızı değerinde ve hızlı bir şekilde nakde dönüştürmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçip anında nakit ödeme garantisiyle hurda kurşununuzu satabilirsiniz.  Firmamız İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarındaki tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. Size bir telefon uzaklığındayız. Hurda kurşun dendiği vakit piyasada akla gelen ilk firmalardan olan firmamız hurda kurşun ve diğer tüm hurdalarınızın fiyatlandırmasını uzman ekiplerce yapmaktadır. Tüm hurda fiyatlandırmalarımız hurda borsasını baz alarak yapılmaktadır.

 

Yorumlar: 1

  1. […] gerçekleşir. Avrupa Yakası Hurdacı Firması olarak ayrıca hurda alüminyum, alkopan hurdası, hurda kurşun, çinko hurdası ve krom hurdası alımı da yapmaktayız. Sizler de tüm hurdacılık […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın