Geri Dönüşüm Firmaları / İstanbul

İstanbul Hurdacı Firması

İstanbul Geri Dönüşüm Firmaları

Geri Dönüşüm Firmaları / İstanbul

İstanbul Geri Dönüşüm Firmaları arasında üst sıralarda yer alan Ermiş Metal Geri Dönüşüm 25 yıldır hurdacılık sektöründe hizmet vermektedir. Ermiş Metal olarak İstanbul’un tüm ilçelerinden yüksek fiyat ve anında peşin ödeme garantisi ile hurda alımı yapmaktayız. Ermiş Metal olarak tüm hurda alımı işlemlerinde önceliğimiz her zaman kaliteli hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Geri Dönüşüm Firmaları arasında yer alan Ermiş Metal hurda demir, hurda krom, alüminyum hurdası ve alkopan hurdası alımı yapmaktadır. Aynı zamanda Ermiş Metal olarak İstanbul genelinden şantiye hurdası alımlarımız da devam etmektedir. Ermiş Metal olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şantiye sahalarına hurda biriktirme kasaları da bırakmaktayız. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında şubeleri bulunan Ermiş Metal Geri Dönüşüm bulunduğunuz bölgeye en yakın şubesi aracılığı ile size hizmet vermektedir. Hurda satmak için bizi aradığınızda gün içerisinde firma personelimiz hurda nakil araçlarımızla gelip hurdalarınızı alacaktır. Ermiş Metal olarak ayrıca hurda bakır, sarı hurdası, çinko hurdası, hurda kurşun vb. tüm hurda çeşitlerinin de alımını yapıyoruz.

 

İstanbul'da Geri Dönüşüm

İstanbul’da Hurda Alımı

İstanbul’da Geri Dönüşüm

İstanbul Geri Dönüşüm Firması olan Ermiş Metal bina yıkım söküm işleri, fabrika hurdası alımı ve fabrika tadilat işleri de yapmaktadır. Kentsel dönüşümden kaynaklı yıkımı gerçekleşecek binalarınız için firmamızın bina analiz ekibi mevcuttur. Bina analiz ekibimiz binanızın nasıl yıkılması gerektiği konusunda ve yıkım esnasında çevrede gerekecek tüm güvenlik önlemleri konusunda çalışma yapmaktadır. Bu çalışmalar neticesinde daha sonra firma personelimiz yıkım işlemleri gerçekleşmeden önce gereken tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Bina yıkımı bittikten sonra ortaya çıkan hurdalarınız firmamıza ait olan hurda nakil araçlarımıza yüklenip tartım için bölgenize en yakın araç kantarına gitmektedir. Ermiş Metal olarak tüm tartım işlemlerimiz dijital hassas araç kantarlarında yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz de tüm tartım işlemlerini gözlemleyebilirsiniz. Ermiş Metal olarak ayrıca ikinci el inşaat malzemeleri, çıkma çatı sacı, ikinci el sandviç panel, sıfır ve ikinci el profil demiri alım satım işleri de yapmaktayız. Sizler de internet sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçip tüm hurdacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Yorumlar: 1

  1. […] alüminyum ise yapı bakımından daha esnek olan alüminyum hurdalarıdır. Sert alüminyuma göre geri dönüşüm alanında daha kolay kullanılabilmesi ve kullanım alanının çokluğu nedenlerinden dolayı […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın