Avrupa Yakası Hurdacı

İstanbul Hurdacı Firması

Avrupa Yakası Hurdacı

Avrupa Yakası Hurdacı

Ermiş Metal Geri Dönüşüm Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları arasında verdiği hizmetlerle isminden sıkça bahsettiren kökleşmiş bir hurdacı firmasıdır. İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları arasında yer alan Ermiş Metal’in Avcılar Yeşilkent Mahallesi ve Tahtakale bölgesinde olmak üzere 2 adet şubesi vardır. Avrupa yakasındaki tüm hurdacılık faaliyetlerini bu şubeler aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Ermişi Metal olarak hurda demir, bakır hurdası, hurda kablo, kurşun hurdası alımları yapmaktayız. Ermiş Metal olarak ayrıca İstanbul Avrupa Yakasındaki tüm şantiyelerden şantiye hurdası alımı işlemleri devam etmektedir. Şantiye sahalarına ayrıca talebiniz doğrultusunda hurda biriktirme kasaları da bırakıyoruz. Böylece şantiye hurdalarınızı daha kolay biriktirmiş oluyorsunuz.

Avrupa Yakası Hurdacı Firması olan Ermiş Metal tüm hurda alımlarında anında peşin ödeme ve yüksek fiyat garantisi vermektedir. Ermiş Metal olarak tüm hurda fiyatlarımız İstanbul Hurda Borsasına göre belirlenmektedir. Bu yüzden Ermiş Metal olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en güncel hurda fiyatlarını vermekteyiz.

 

Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları

Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları

Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları

Avrupa Yakası Hurdacısı  olan Ermiş Metal Geri Dönüşüm bina yıkım söküm işlemleri, fabrika hurdası alımı, fabrika tadilat işleri ve fabrika yıkım işleri de yapmaktadır. Ermiş Metal olarak tüm hurdacılık faaliyetleri için gerekli tüm belgelerimiz mevcuttur. Ayrıca yıkım söküm işleri için uzman bir ekibimiz vardır. Yıkımı gerçekleştirilecek tüm binalarınızın çevreye en ufak bir hasar vermeden yıkımı yapılmaktadır. Tüm yıkım işlemleri öncesinde firma personelimiz binanızı incelemek ve çevre güvenliğini almak üzere binanızın bulunduğu adrese gelmektedir. Daha sonrasında binanızın yıkım işlemleri için gerekli tüm resmi izinler çıkarıldıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlerine başlamaktadır. Yıkım sonrası çıkan hurdalarınız bölgenize en yakın hassas araç kantarlarında tartılmaktadır. Tüm tartım işlemleri bittikten sonra firmamız ödeme işleminizi nakit olarak elden veya banka aracılığı ile yapmaktadır. Sizler de Ermiş Metal’in tüm hurdacılık faaliyetlerinden yararlanmak için sitemizin iletişim bölümünde yer alan numaralardan bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın