Hurda Demir Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

hurda demir

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı Faaliyetlerimiz

Demir yaygın olarak otomotiv üretiminde, inşaatlarda, gemi gövdelerinde, tren ve ray yapımlarında kullanılır. Aslında hurda demir daha çok demir endüstriyeli alanında ham madde olarak kullanılır. Demiri elde etmek için ise ülkemizde maden ocaklarından alınan demir cevheri indirgeme denilen bir dizi işleme tabi tutulur. Demir saf olarak değil de kullanışlılığını artırmak için genelde alaşım katılarak üretilir. Günümüzde özellikle inşaat demirini orta doğu ülkelerine ihraç eden ülkemiz Kanada gibi ülkelerden demir ithal etmektedir. Dışarıdan aldığımız demir ile dışarıya sattığımız arasında ciddi bir oranda fark var. Bu da demir için geri dönüşümün ne kadar gerekli olduğunu gösteriyor.

Ermiş Metal olarak İstanbul’da her noktadan demir hurdası alıyoruz. Aldığımız hurda demirler için nakit ödeme yapıyoruz. Bu demirler geri dönüşüm tesisimizde modern sistemlerle ayrıştırma ve temizleme işlemlerine maruz kalıyorlar. Hurda demirler için yaptığımız bu işlem sayesinde özellikle pik döküm hurdası ekstra bir şey gerektirmeden geri dönüşüme hazır hale geliyor. İstanbul hurda borsası verilerini sürekli takip eden firmamız demir hurdası için en güncel hurda fiyatı vermektedir. Anlık hurda demirin kg fiyatını öğrenmek için bizi sayfanın üstüne bulunan numaradan arayabilirsiniz.

DEMİR HURDASI VE YIKIM İŞLERİ BAĞLANTISI

Tüm semtlerdeki bina yıkım alanlarından çıkan demir hurdası için de fiyat teklifi isteyebilir hatta enkaz ve hafriyat kaldırma talep edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde çok kısa sürede belirtilen yerdeki yıkım alanından hurda demirler tarafımızca yüklenerek iyi bir fiyattan alınır.

Aldığımız tüm hurda çeşitleri tonaj fark etmeden sizin belirlediğiniz kantarda tartılır. İstanbul’da hurdacı olarak çalışan genelde şirket yerine şahıs olarak hareket eden bazı kimseler özellikle hurdanın tartım konusunda usulsüzlük yapmaktadır. Biz bunlara mesleğin yüz karası diyoruz. Müşterilerimize de her zaman şunu tavsiye ediyoruz: değerli müşterilerimiz hurda satışlarında gerçekten işini bilen, tekrar ulaşmak istediğinizde kolayca bulabileceğiniz, kurumsal olarak faaliyet gösteren hurdacı şirketlerini tercih ediniz. Ve mutlaka şartları satış öncesi konuşun. Mümkünse hurda fiyatlandırma için ücretsiz keşif elemanı talep edin. Ya da telefon aracılığıyla bir kaç farklı firmadan fiyat teklifi isteyin. Ama unutmayın fiyat tek kıstas değil zira yüksek fiyattan değerlendireceğini söyleyen bir firma ödemeyi çek ile 3 ay ertelemeli yapmak isteyebilir. Çek kullanan hurdacıların hepsi dolandırıcılık yapacaktır diye bir şey iddia etmiyoruz. Lakin piyasada o kadar çok karşılıksız çek dönüyor ki mağdur olmamak için uyarılarımıza kulak vermenizi rica ediyoruz.

Hurda alımlarında tek kriterin hurda fiyatı olmadığını nakit ödemenin önemli olduğunu söyledik. Peki, başka nelere dikkat etmeli? Hurdanın bulunduğu alandan toplanıp yüklenmesi ve maliyeti de ekstra maliyet çıkartabilir. Bu durumu mutlaka hurda demir alan şirkete sorun, hurda fiyatlandırmasını ona göre değerlendirin.

İstanbul’da yıllardır hurdacılık yapan şirketimiz yukarıda belirtiğimiz tüm durumlar için daima müşteri yararını gözetmektedir. İstanbul Geri Dönüşüm demir hurdası alımlarında adresten hurda alımı yapmaktayız. Ayrıca hurda fiyatını güncel piyasaya göre veriyoruz. Üstelik ödemenin tamamını hemen peşin yapıyoruz. İstanbul’da güvenilir hurda satışı yapmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfasındaki numaralardan bize ulaşın.

 

Yorumlar: 1

  1. […] zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Gümüşpala Hurdacı olarak Avcılar bölgesinin genelinden demir hurdası, kablo hurdası, alüminyum hurdası, hurda krom, bakır hurdası, çinko hurdası vb. tüm hurda […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın