İkinci El Konteyner Alım Satım

İstanbul Hurdacı Firması

İkinci El Konteyner

İkinci El Konteyner Alım Satım

Konteyner tüm üniteleriyle tamamen vidalı ve özel geçmeli üretilen yapılardır. Yaşam alanlarından elektrik suya tüm üniteleriyle kullanıma hazır üretiliyor. Büyük projelerin şantiye yapılarında kullanılan ürünlerimiz nakliyede avantaj sağlaması için tamamen parçalanabilir özellikte olup kullanım yerinde yeniden monta edilebilme özelliğine de sahiptir. Konteyner yapılarımızın tamamında klima ve benzeri iklimlendirme üniteleri rahatlıkla kullanılmaktadır. Konteyneri satın aldığınızda ürünü terazide tutacak düz bir zemin hazırlamanız yeterli olacaktır. Konteynerin üzerinde hazır bulunan ünitelere ana su, atık su ve elektrik şebeke bağlantısını yapmanız yeterli olacaktır. Konteyner yapılar şantiye ortamlarında ofis, yemekhane, wc duş ünitesi vb. amaçlar için kullanıldığı gibi ev amacıyla da kullanılabilmektedir. Konteyner uzun yıllar kurulum yerinde kullanılabileceği gibi arzu edildiğinde demonte özelliği ile defalarca sökülerek aynen başka mekânlara kurulum yapılabilmektedir.

2. El Konteyner Satışları

2. El Konteyner Satışları

İkinci El Konteyner Alımı

Ermiş Metal Geri Dönüşüm olarak İstanbul ve çevre illerde ikinci el konteyner alım satım işleri yapmaktayız. İstanbul içerisinde Avcılar ve Tahtakale bölgesinde şubelerimiz mevcuttur. Bu şubelerimize de gelerek ikinci el konteynerlarımızı kendiniz de görüp inceleyebilirsiniz. Düzenli şekilde kullanılmış iyi bir 2. el konteyner ev, olumlu yönüyle farklı bir teknolojiyi temsil edebilir. Maddi boyutuyla tamamen sizi memnun edecek alternatifler, uygun fiyatlı seçeneklerle birlikte önünüze geliyor. Taşınması son derece kolay hatta demonte vaziyette istediği yere ulaştırılan 2. el konteyner, çok uygun koşullarda bir alışveriş sizi bekliyor olabilir. İhtiyacınızı doğru belirledikten sonra, ikinci el sektörünün önde gelenlerinden olan Ermiş Metal’in size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz. Satışını yaptığımız tüm konteynerlar Ermiş Metal olarak garantimiz altındadır.

Sizler de konteyner ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Satmak istediğiniz ikinci el konteyner için firmamız ile iletişime geçtiğinizde firma yetkilimiz sizinle yüz yüze bir görüşme sağlayacak ve konteynerinizi yerinde inceleyip daha sonrasında fiyatlandırmasını yaptıktan sonra size detaylı bilgi sunacaktır. İkinci el konteyner alım satım işlerinde firmamız nakit olarak çalışmaktadır. Yani ürününüzü aldıktan hemen sonrasında ödemeniz gerçekleşmektedir. Firmamız aynı zamanda ikinci el kantar satışı da yapmaktadır. Satışını yaptığımız tüm ikinci el malzemeler için internet sitemizde yer alan iletişim bölümündeki numaralardan bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın