İkinci El Kantar Alım Satım

İstanbul Hurdacı Firması

İkinci El Kantar

İkinci El Kantar Alım Satım

Ermiş Metal ve Geri Dönüşüm olarak Türkiye genelinde ve İstanbul İçerisinde ikinci el kantar alım satımı yapmaktayız. İstanbul içerisinde Avcılar ve Tahtakale bölgesinde şubelerimiz mevcuttur. Bu şubelerimize de gelerek ikinci el kantarlarımızı kendiniz de görüp inceleyebilirsiniz. Satışını yaptığımız ikinci el kantarlar genellikle 60 tonluk ikinci el kantar veya 80 tonluk ikinci el kantarlardan oluşmaktadır. Satışını yaptığımız tüm kantarlar Ermiş Metal olarak garantimiz altındadır. Sizler de kantar ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Satmak istediğiniz ikinci el kantarlar için firmamız ile iletişime geçtiğinizde firmamızdan uzman bir arkadaşımız sizinle yüz yüze bir görüşme sağlayacak ve ürününüzü yerinde inceleyip daha sonrasında fiyatlandırmasını yaptıktan sonra size detaylı bilgi sunacaktır. İkinci el kantar alım satım işlerinde firmamız nakit olarak çalışmaktadır. Yani ürününüzü aldıktan hemen sonrasında ödemeniz gerçekleşmektedir.

İkinci El Kantar Alım Satım Hizmetleri

İkinci El Kantar Alım Satım Hizmetleri

İkinci El 60 Tonluk Kantar

Endüstriyel tartı uygulamaları için tasarlanmış) tartımda CE belgeli tüm gereksinimlere cevap verebilecek kapasitededir. Tartı siteminin operatörle olan diyalogları tamamen Türkçe olup kullanımı son aşfakat basittir. İstek olursa bilgisayarlarda çalışma özeliği mevcuttur. Çalışma sıcaklığı -10 – + 40 C’dir.15.000 tane tartımı hafızasında tutabilir. Yük tartım esnasında durağan olmalıdır. Kullanım güvenliği garantili Her türlü raporu verebilecek kapasitededir. RS232C çıkışı ve bilgisayara aktarım özelliği bulunmaktadır. 160-250 volt içinde 50 Hz de çalışabilir. Tartım sistemi değişik yapıda olup opsiyoneldir. 6 tane LED bulunmaktadır. Hem com cıkışlı (232) komünikasyon sistemine uygun çıkış mevcut. Ayar ve kalibrasyonu tamamen elektronik ve tuşlar yardımı ile yapılabilir.

80 Tonluk İkinci El Kantar

Esit Hippo-S, çukurlu veya çukursuz olarak kurulabilen modüler yapıda tamamen çelikten üretilmiş tartı köprüsüdür. Avrupa standartlarında üretilen Esit Hippo-S, legal yükleme ve ölçmeyi hedefleyen endüstrinin her dalında rahatlıkla kullanılabilecek güçlü statik yapıya sahiptir.  Modüler yapısı, kolay ve hızlı kurulum olanağı verirken uluslararası konteyner nakliyesine olanak tanır. 

Titizlikle seçilen çelik malzemelerden üretilen Esit Hippo-S tartı köprüsünün tasarımında dayanıklılık ve uzun ömürlü olmasının yanında montaj, taşıma, temizlik, ideal yükseklik gibi önemli unsurlar göz önünde tutulmuştur.   Esit’in SC modeli yük hücreleri ve SC EL kauçuklu montaj kitleri ile birlikte mükemmel bir tartı köprüsü olan Esit Hippo taşıt kantarlarında standart olarak Esit PWI-T mikro işlemcili elektronik tartı terminali kullanılmaktadır.

 

Özellikler;

Çok yük hücreli yapı

Alçak Profil

Çelik Kablo Muhafazaları

Yıldırım Koruması

Her tartı biletine otomatik artan sıra numarası verme

10 farklı bilet bilgisi alanı tanımlama

Tarihler arası yazıcıya, dosyaya detaylı ve sıralı rapor verme

Bilet ve rapor formatını isteğe uygun düzenleme

İstenen kıstaslara göre tüm bilgilere ulaşabilme

Yazıcı bağlanabilme

Yazıcıdan etiket ve rapor alma

Yasal metroloji onaylı

CE belgeli

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın