Makine Hurdası ve Hurda Makine Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Makine Hurdası

Makine Hurdası ve Hurda Makine Alımı

Makineler ülkemizde genellikle ağır sanayilerde, fabrikalarda, atölyelerde kullanılmaktadır. Her şeyin bir ömür süresi olduğu gibi bu makinelerinde belirli bir ömür süresi vardır. Bu süreyi dolduran makineler artık kullanılamaz hale gelmektedir. Bazen de teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni tip makineler üretildiği için eski tip makinelere gerek kalmamaktadır. Bu tür eski makineler artık hurda makine sınıfına girmektedir. Bizler de firma olarak uzun yıllar geri dönüşüm sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız bu eski makine hurdasını sizlerden alıp tekrardan geri dönüşüme kazandırmaktadır. Genelde makine hurdası hacim olarak büyük olduğundan yerinde kesim veya parçalama işlemleri yapılmaktadır. Firmamızın tüm bu işlemler için gerekli tecrübeli bir ekibi vardır. Bu ekibin içinde kesimcimiz, kesilen makine hurdasını taşıyacak personelimiz ve makine söküm işleri yapan bir görevlimiz mevcuttur. Makineler oldukça pahalı araçlardır. Kullanım ömrü dolduğunda ya da makineleri kullanılmayacak duruma geldiğinde bunları hurdaya vermeniz gerekebilir. Bu noktada Ermiş Metal Hurda olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Aracımızda kapınıza kadar gelerek Makina hurdalarınızı ederinde alıyor, ödemelerinizi anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Hurda Makine Alımı

Hurda Makine Alımı

Hurda Makine Alımı

Tekstil firmalarında, sanayi bölgelerinde, okullarda, hastanelerde, kamu kuruluşlarında faaliyetine devam eden birçok makine zamanını tamamladığı ya da arızalandığı için kullanılmaz hale gelir. Böyle durumlarda yapılacak tek şey makinenin yenilenmesidir. Bu yenilenmenin ötesinde eski, kullanılmayan, hurdaya çıkmış makinelerin değerlendirilmesidir. Bunun için hurdacılık sektöründe birincil önemi olan geri dönüşüm hizmeti sunulmaktadır. Kullanılmayan makine hurda alımı ve sökümü gerçekleştirilerek geri dönüşüm hizmeti sayesinde bu hurda, kullanılmayan makineler, farklı formlarda yeniden kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ülkemizde binlerce makine atıl vaziyette paslanıp çürümeye yüz tutmakta ve onca milli servet heba olup gitmektedir. Bu yüzden bizler tüm makine hurdası çeşitlerinin alım satım ve geri dönüşüm işlemlerimizi yapmakta ve ülkemize geri kazandırmaktayız. Bizler hurda makine alımı yaparken makinenin malzemesine bakarak hurda makine fiyatlarımızı bu kritere göre vermekteyiz.

Ücretsiz keşif ve değerinde hurda satmak için bizi arayın. Firmamız, belirlenen hurda makine fiyatları kurlarına ilaveten, müşterilerine yüksek fiyat garantisi vermekte, piyasa koşullarına göre avantajlı ticaret gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Sizde makine hurdası satmak ve hurda makinenizi kazanca dönüştürmek isterseniz bizimle iletişime geçiniz. Sitemizde yer alan iletişim bölümündeki numaralar aracılığı ile bizimle iletişime geçip verdiğimiz tüm hizmetlerden sizler de yararlanabilirsiniz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın