HURDA KABLO ALIMI

Hurda Kablo Alıyoruz

Şirketimiz İstanbul’un her noktasından hurda kablo satın alır. Kablolar elektrikli dünyamızın iletişim yolları diyebiliriz. Telefondan tvye, bilgisayardan arabalara, fabrikalardaki büyük makinelerden mutfaktaki küçük ev aletlerine kadar hemen her yerde insanoğlunun işini gören bağlantı gereçleridir kablolar. Dayanıklılığı kadar verimliliği de önemli olan kablonun üretim aşamaları kullanılacağı cihaza göre farklılık göstermekle birlikte temel mantığı elektrik iletmek ve çevreden yalıtımlı koruyu plastik ile kaplanması işlemleridir. Kablonun geri dönüşümden elde edilmesi hem daha kolay hem de daha az maliyetlidir. Bu da özellikle bakır kablolar için geri dönüşümü vazgeçilmez yapmaktadır.

Kablo için geri dönüşüm süreci özetle şu şekilde işler; toplama, ayrıştırma, sıralama, plastik ve alüminyumdan kurtarma, parçalama, öğütmedir. Sonrasında bakır geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir.

HURDA KABLO FİYATLARI

Hurda kablo fiyatları kablonun özelliğine göre değişiyor. En güncel kablo hurda fiyatlarını öğrenmek için hurdacı numarasını arayabilirsiniz.

Farklı metal hurdası çeşitleri de alan firmamız sabit hurda fiyatı vermiyor. Çünkü İstanbul hurda fiyatları günlük hatta anlık değişebilmektedir. Sektörden önemli bir konumda hizmet veren, hurda alım satımında ilkeli ticareti savunan şirketimiz size asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Çünkü biz hurda için daima peşin ödeme yaparız. Hurda miktarını ne olursa olsun hassas elektronik kantar ile tartım yaparız. Hurdanın alandan toplanması, yüklenmesi ve taşınması gibi işlerde inisiyatif ve sorumluluk şirketimize aittir.  Üstelik kablolarınızdan çıkan plastik atıklar ayrıca değerlendirilip ücreti size ödenecektir.

DAHA ÇOK HANGİ KABLOLAR HURDADA ELİMİZE GEÇİYOR

Elektrik döşeme sistemlerinin yıkılması ve tadilat işleri sonrası karışık kablo, veri yolları döşeme işlemleri sonrası atık duruma gelen ptt kablo içi ve ptt kablo içi yağlı. Ayrıca yenileme işlemleri sonrasında ortaya çıkan eskimiş yeraltı kabloları, artık iletken verimliliğini kaybetmiş denizaltı kablolar ile telekomünikasyon şirketlerinden artan fiber kablolar piyasadan genelde aldığımız kablolardır.

KABLO HURDASI SATIMINDA NEDEN HURDA ALAN HURDACI?

Çok farklı alanlarda üretim yapan fabrikalara yaygın olarak kullanılan yüksek kalitede kablo tedarik etmekteyiz. Bu kaliteyi sağlarken önceliğimiz iki taraflı memnuniyet. Müşterimize kablo hurdası kalite testinden geçer geçmez ücreti peşin ödenmektedir. Ayrıca bize gelen taleplere göre tesislerimizde hurda kabloyu hazırlayabilmekteyiz. Parçalama ve presleme işlemleri alıcılardan gelen istekleri doğrultusunda yapılmaktadır. Temizleme ve ayrıştırma işlemlerimiz sonucu kesinlikle yabancı materyal içermez.

PEKİ, NERELERDEN HURDA KABLO ALIMI YAPIYORUZ?

İstanbul Avrupa yakası merkezli faaliyetlerimiz yürütmekteyiz. Kablo hurdası ve diğer hurda çeşitleri alımında Anadolu yakasında şubelerimiz mevcuttur. Avrupa yakasında hurda için Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy ilçeleri ile buralarının tüm mahalleleri öncelikli hizmet alanımız içindedir. Buralarda size en yakın hurdacı arıyorsanız bize telefon edebilirsiniz. Anadolu yakasında hurda alan firma lazım ise de bize ulaşın sizi şubelerimize yönlendirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Arayın