Hurda Bakır Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Hurda bakır

Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır için birçok bölgede bulunmaktayız. İyi iletkenlik nedeniyle, elektrik elektronik ve internet kablolarında bakır tercih edilir. Ayrıca tencere, su ısıtıcısı, tabak vb. yapıların yanı sıra mutfak gereçlerinin üretimi sayesinde bakır hurda ve kalıbı kolaylıkla işlenebilir. Bakırın bir diğer özelliği de paslanmamasıdır ve bu özellik bakırın birçok malzeme için bir yüzey kaplama malzemesi olmasını sağlar. Ayrıca bakır doğada yumuşak bir madde olduğu için, doğrudan bir yapı malzemesi olarak kullanılmaz. Sadece alaşım, bronz gibi sert bir yapıda yapıldıktan sonra kullanılabilir.

Bakırın yüksek hurda değeri nedeniyle hurda metal geri dönüşüm sektöründeki en sevilen hurdadır. İstanbul’da hurda sektöründe önemli bir pazar payına sahip olan bakırın rekabet gücü oldukça yüksektir. Geri dönüşüm firmaları arasındaki bu rekabet nedeniyle, bakır hurda fiyatı da gün içinde dalgalanmaktadır. Şirketimiz Hurda Alan Hurdacı müşterilerinin zarar görmesine karşı olarak, bu hurda kuru dalgalanmalarını sürekli olarak izlemektedir.

Ermiş Metal Nerelerden Hurda Alır?

İstanbul, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Küçükçekmece’deki çoğu hurda alıcısı, yüksek miktarda bakır hurda alımı yapmaktadır. Bu firmalardan en yüksek fiyatı veren biziz. Ayrıca satın alırken bakır hurda alımı ve nakliyesi de bizim sorumluluğumuzdur. Zahmetsizce hurda ticareti için bizi arayın. Ayrıca teklif için bizi arayabilirsiniz. Fiyatlarımıza denetim ve karşılaştırma için erişilebilirsiniz. Gerekli açıklamalar doğrudan uzman personelimiz tarafından sağlanacaktır. Bize yapacağınız bir hurda satışından kesinlikle daha fazla kar elde edeceğinizi unutmayın. Güvenlik her şeyden önce gelir. Bakır hurdası satın alan firmamız elektronik hassas kantar kullanmaktadır. Kendi araç ve ekibimizi adrese gönderiyoruz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ile Tekirdağ çevresinde bakır hurdası, kırkambar, soyma bakır, talaş gibi bakır cinslerini satın alıyoruz. Her mahalleye hurdacı elemanlarımızı gece gündüz demeden göndeririz. Anında bakır için fiyat teklifi almak isterseniz bize birkaç tane fotoğraf gönderin ve bekleyin.

Kendi firmamıza ait araç filosu ile günün her saati hurda bakır alımı için adrese geliriz. Bizi 7/24 hurdacı numarası üzerinden arayabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları veren firmamız ödemeyi nakit olarak yapmaktadır. Bizden bakır hurdası için teklif almadan satış yapmayın.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın