Hurda Alüminyum Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Hurda alüminyum

Hurda Alüminyum Alımı

Kullanım ömrünü yitirmiş metal, eşya ya da malzemelere hurda denir. Alüminyum metali, ulaşım ve inşaat gibi birçok sektörde kullanılan bir metaldir. Hurda alüminyum yapısı gereği esnektir. Hafif ama dayanıklı bir metaldir. Bu yüzden kullanım alanı oldukça geniştir. Ülkemizde alüminyumun geri dönüşüm yolu ile elde edilmesi madenden alüminyum üretiminden çok daha kolay ve daha az maliyetlidir. Bu yüzden alüminyum hurdasının geri dönüşüme kazandırılması oldukça önem arz etmektedir.

Hurda Alan Hurdacı Geri Dönüşüm ve Hurdacılık

Hurda Alan Hurdacı Hurdacılık Esenyurt ve Avcılar başta olmak üzere İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında uzun yıllardır hizmet vermektedir. İstanbul’da her türlü hurda alımında ve yıkım işleminde akla gelen ilk şirket Hurda Alan Hurdacı Hurdacılıktır. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Ülkemizin doğal kaynaklarının tükenmemesi için geri dönüşümün farkında olan Hurda Alan Hurdacı Hurdacılık, özellikle fabrika artığı alüminyum hurdası, alüminyum araç jant hurdası, alüminyum kutu içecek hurdası, alüminyum profil hurdası, kap, tas, tencere, tava gibi alüminyum mutfak eşyaları, alüminyum matbaa hurdası ve alüminyum levha hurdası gibi her türlü alüminyum hurdanızı yerinden alıp firma bünyesinde geri dönüşüm işlemine tabi tutmaktadır.

7/24 Hizmet Seçeneği

Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir başta olmak üzere, İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun telefon ya da mail yoluyla bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için sitede yer alan telefon numaramızı aramanız yeterlidir. Bizi arayın, hurdalarınızı istediğiniz zaman gelip kapınızdan alalım.

Güncel Fiyat – Anında Ödeme

Hurda Alan Hurdacı Geri Dönüşüm ve Hurdacılık, güncel hurda fiyatları piyasasını sürekli takip ederek sizlere en güncel alüminyum hurdası fiyatlarını sunar. Alüminyum hurdanızı en güncel fiyattan satmak için bizi arayın. Hurdanızı o günün en yüksek fiyatından alalım. Hurdanızın fotoğrafını watsapptan gönderin hurda çeşidine göre fiyat belirleyelim.

Güncel alüminyum hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın! Deneyimli çalışanlarımız ile hurdalarınızı alalım, anında nakit olarak ödeme yapalım. Fabrika, ev ya da işyerinize gelip nakliye derdiniz olmadan ve sizlere hiçbir zahmet vermeden hurdanızı yerinde alalım.

Esenyurt, Avcılar ve kentsel dönüşümün gerçekleştiği İstanbul’un diğer semtlerinden bizi arayın, geniş araç seçeneklerimiz ve inşaat yıkım ekipmanlarımız ile yıkım işlemlerinizi güven içinde gerçekleştirelim. Sizlere hurda karşılığı yıkım hizmeti sunalım.

Hizmet Verdiğimiz Bazı Semtler Şunlardır:

Avcılar Alüminyum Hurdası

Esenyurt Alüminyum Hurdası

Küçükçekmece Alüminyum Hurdası

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın