Fabrika Hurdası ve Fabrikalardan Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Fabrika Hurdası

Fabrika Hurdası ve Fabrikalardan Hurda Alımı

İstanbul genelinde hizmet veren hurdacı firması olarak tüm fabrikalardan çıkan hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz. Fabrikalarda üretim yapılırken üretimden sonra arta kalan parçaları geri dönüşüme kazandırıp tekrardan kullanılabilir hale gelmesini sağlıyoruz. Böylelikle hep çevre kirliliğinin önüne geçmiş hem de ülke ekonomisine katkı sağlamış oluyoruz. Firma olarak fabrika hurdası alımları için tüm belgelerimiz mevcuttur. Fabrikalarınızdan hurdalarınızı almak için gelen tüm personelimiz hurdacılık alanında ve hurda alımı işlemlerinde tecrübeli elemanlardır. Sizler de fabrikalarınızda çıkan hurdaları geri dönüşüme kazandırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle fabrikanızda üretim yaparken hem üretim maliyetini azaltmış hem de çevre kirliliğinin önüne geçmiş olursunuz. Bilindiği üzere İstanbul genelinde üretim sektörünün gelişmesi ile yeni fabrikalar kurulmuş ve birçok alanda üretim yapmaya başlamışlardır. Ancak bu fabrikaların geçmişte yeterli geri dönüşüm tesisi olmaması sebebiyle hurdaları ve çıkan çöpleri maalesef doğaya zarar vermekteydi.

Gelişen teknoloji ile beraber gelişmiş düzeyde geri dönüşüm atölyeleri ve geri dönüşüm tesisleri kurulmuştur. Tüm bu tesislerin kurulmasıyla beraber üretim yapan fabrikalar da derin bir nefes almışlardır. Çünkü artık üretimden arta kalan parçaları geri dönüşüme kazandırabilir hale gelmişlerdir. Ve üzerilerinden büyük bir ekonomik ve çevresel yük kalkmıştır.

Fabrikadan Hurda Alımı

Fabrikadan Hurda Alımı

Fabrikalardan Hurda Alımı

Fabrikalardan hurda alımı yapan firmamız tüm hurda çeşitlerinin alımını yapmaktadır. Geri dönüşüm sektörünün köklü firmalarından olan firmamız gelişen teknoloji sayesinde artık daha modern araç ve gereçler kullanmaktadır. Firmalarımız fabrika hurdası alımlarında fabrikalarınıza talebiniz doğrultusunda kasa bırakmaktadır. Böylelikle hem size hurda depolama alanı sunmuş oluyoruz hem de hurdalarınızı daha hızlı almış oluyoruz. Bu işlem iki taraf için de zaman tasarrufu sağlamış oluyor. Diğer tüm hurda alımı işlemlerinde olduğu gibi fabrika hurdası alımlarında da firmamız ödemelerini nakit olarak elden veya sizin talebiniz olursa bankalar aracılığı ile anında yapmaktadır. Tüm hurda alımı işlemlerinde hurda tartımlarımız bölgenize en yakın hassas elektronik araç kantarlarında yapılmaktadır. Fabrikalardan hurda alımı için her türlü araç ve gereçlerimiz mevcuttur. Alanında uzman ekibimizle gelip adresinizden hurdalarınız almaktayız. Sizler de her türlü fabrika hurdası işlemleriniz için internet sitemizin iletişim bölümünde yer alan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın