Zeytinburnu Hurdacı Ve Hurda Alım Satım

İstanbul Hurdacı Firması

zeytinburnu hurdacı firması

Zeytinburnu Hurdacı Ve Hurda Alım Satım

Zeytinburnu hurdacı şirketi olarak hurdacılık alanında daima bir adım öndeyiz. Çünkü hem hurdanın gerçek değerini veriyoruz. Üstelik adresten kendimiz alıyoruz. Böylece sizi nakliye masrafından kurtarıyoruz. Düzenli bir şekilde geri dönüşüm alanında çalışmalar yürüten bir firmayız. Webde hurdacı numarası arayarak kendinizi daha fazla yormayın, size en yakın hurdacı hizmeti burada. Hemen arayın deponuza, iş yerinize hatta evinize kadar gelelim. Hem de çok kısa sürede. Hurda ticaretinde güvenin çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle de ödemelerimiz tamamen nakit olarak yapılır. Ayrıca hurda tartım sürecine aktif olarak katılmanız istenir.

hurdacı zeytinburnu

hurdacı zeytinburnu

Fabrika Yıkımı Ve Çatı Sökümü İşlerimiz

Firmamız tamamen güvenilir yöntemler kullanarak bina yıkımları yapmaktadır. Yine aynı şekilde can güvenliğini tehlikeye atmadan çevre güvenliğini de alarak çatı söküm işleri yaparız. Özellikle çelik yapıların söküm işlerinde profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Ekibimiz gerçekten de İstanbul’un en pratik yıkım ve söküm ekibidir. Ayrıca yıkımı planlanan veya hemen yıkım kararı verilen binalardan, tesislerden ve fabrikalardan işe yarayabilecek ne kadar eşya varsa söküyoruz. Bunları dilerseniz değeri üzerinden bize satabilirsiniz. Bina yıkım hizmetimizin bedeli yıkımdan çıkan hurdalar karşılığında istenmeyecektir.

hurda alımı zeytinburnu

hurda alımı zeytinburnu

Hurdacılık Alanında Diğerlerinden Farkımız

Özellikle demir ve çelik hurdası oldukça ağırdır. Bunların sahadan toplanması genelde insan gücü ile olacak gibi değildir. Bir de çalışma alanı uygun değilse hurdaların araçlara yüklenmesi imkansız bir hal alır. Sahadan doğrudan işçiler vasıtasıyla hurda kesimi veya sökümü oldukça tehlikelidir. Ciddi yaralanmalara hatta ölümlere yol açabilir. İşte bu durumlar yaşanmasın diye Zeytinburnu hurdacı firması Ermiş Metal modern, işin niteliğine uygun iş makineleri kullanmaktadır. Zeytinburnu’nda hurda alımı yapan hurdacılar arasında telefon ile hemen ulaşabileceğiniz ilk firmayız. Çünkü Zeytinburnu hurdacı kuruluşu olarak burada dükkanımız mevcuttur. Bizi arayarak veya hurdacı merkezimizi ziyaret ederek günlük hatta anlık hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bize hurda satmak çok zahmetsiz bir süreçtir. Siz arkanıza yaslanın ve hurdanıza alacağınız paranın hesabını yapın. Hurda malzemelerin tüm işlemleri tarafımızdan itina ile yapılacaktır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın