Sultangazi Hurdacı Çalışmalarımız

İstanbul Hurdacı Firması

sultangazi hurdacı

Sultangazi Hurdacı Çalışmalarımız

Sultangazi Hurdacı Çalışmalarımız

Sultangazi hurdacı olarak ilçe genelinde tüm mahalle ve semtler dahil olmak üzere yerinden hurda alımı imkanı sunuyoruz. Bize hurda satmak inanın çok kolay. Tek yapmanız gereken şey sadece bize telefon etmek. Konumuzda size en yakın hurdacı olan geri dönüşüm firmasıyız. Üstelik 7/24 alo hurdacı olarak açığız. Hem de daima size yüksek hurda fiyatları verirken paranızı hemen peşin öderiz. Fabrikalar ve üretim yerleri için özellikle imalat artığı ve araiş için hurda biriktirme üniteleri kurmaktayız. Bu uygulamadan ücretsiz faydalanmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz. İnşaat alanlarında genel temizlik ve hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca ikinci el her türden inşaat malzemelerini değerinde satın alırız.

Hurdacı Sultangazi

Hurdacı Sultangazi

Hurda almak için Sultangazi hurdacı ekiplerimizi günün her saati adrese gönderiyoruz. Vardiya usulü ile çalışan hurdacı saha ekibimiz size asla saygıda kusur etmez. Hurdaların bulunduğu yerden çıkarılıp araçlara yüklenmesi ve tartımı tarafımızdan güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Kesim kırım delim gerektiren her iş için uygun araç gereçlerimiz ve eğitimli işçilerimiz vardır. Firma olarak daima müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin hurda satışından kar etmesinin yanı sıra kafasında herhangi bir soru işareti kalmaması için her türlü yardımı sunuyoruz. Bunu kendimize temel ilke edindik çünkü güvensiz ortamda yapılan her tür alış veriş baş ağrıtır. Şirketimiz gerek hurdanın tartım aşamasında gerekse hurdaya fiyat verme aşamasında tamamen şeffaf ve güvenilir bir şekilde tüm süreci karşı taraf ile beraber yönetir. Ayrıca gerekli tüm detaylı bilgileri paylaşırız.

 

sultangazi hurda

sultangazi hurda

Sultangazi Hurda Alımı

Sultangazi hurdacı çalışmalarımızda birinci önceliğimiz hurda alımlarında size gerçekçi fiyatlar verebilmek. Bunun içinde sürekli olarak İstanbul hurda fiyatları verilerini takip ederiz. Bu sayede de hep güncel fiyatlar ile hurda alımı yapmaktayız. Toptan hurda alımları için de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Alüminyum, bakır, demir, kablo, akü, kurşun, nikel, çinko hurdası için bizi hiç zaman kaydetmeden arayın. Büyük fabrikalara hammadde sağlanmasında aktif bir görev alan Ermiş Metal Hurdacılık geri dönüşüm alanında hali hazırda birçok çalışma yürütmektedir. Süreklilik arz eden bir geri dönüşüm sistemi oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çünkü hem Sultangazi’yi hem İstanbul’u hem de ülkemizi çok seviyoruz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın