Şişli Hurdacı Çalışmalarımız

İstanbul Hurdacı Firması

Şişli hurdacı

Şişli Hurdacı Çalışmalarımız

Şişli hurdacı firması olarak günün her saati Şişli’deki her mahalleden kesintisiz hurdaların alımını gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken kesinlikle hiçbir suretle çevreyi rahatsız etmiyoruz. Şişli’de özellikte üretim yapan atölyelerden alüminyum parçaları, bakır hurdası, hurda demir, kurşun, trapez sac ve galvaniz borular gibi hurdaları satın almaktayız. Hurda alım sürecimiz özetle şu şekilde gerçekleşmektedir;  Sizden gelen talep doğrultusunda hurdanız için size net bir fiyat verebilmek adına inceleme süreci başlatılır. Bu sürecin tam anlamıyla doğru işleyebilmesi için sizden hurdaya ait fotoğraf ve tahminen tonaj bilgisi istenir. Ayrıca hurdanın bulunduğu yerleşim alanına ait adres bilgileri de istenir. Bu işlemler neticesinde firmamız size en net hurda fiyat teklifini sunar. Ayrıca ücretsiz olarak keşif ekibi gönderebiliriz. Sizin onaylamanız halinde hurdanın bulunduğu alana gelen hurdacı ekspertiz sayesinde hurdanızın gerçek değeri ortaya konulur. Size bu değer üzerinden yapılan teklif i uygun bulmanız halinde hem yeterli personel hem de teknik araç gereç firmamız tarafından alanınıza gönderilecektir. Bu sayede tüm hurda çeşitlerini gerçek değeri üzerinden satma imkanınız olacaktır.

Şişli hurda

Şişli hurda

Hurda Tartımında Güvenirlik

Firmamız hurda alımı için İstanbul’da kendini kanıtlamış sertifikalı elektronik kantarlar kullanmaktadır. Bu elektronik kantarlar oldukça hassas ölçüm yapma özelliklerine sahiptir. Bu sayede de hurdanızın gerçek ağırlığı gramına kadar belli olmaktadır. Dilemeniz halinde başka güvenilir kantar veya daha küçük ölçekli tartı merkezleri sizin eşliğinizde ziyaret edilebilir. Hurda malzemelerin toplam karşılığını ödemek için size banka havale yöntemi mi veya elden ödeme mi istediğiniz sorulur. Eğer banka havalesini tercih ederseniz sizden istenen hesap numarasına toplam tutar anında gönderilir. Şişli hurdacı tarafından sizinle dekont bilgisi paylaşılır. Hurda alım satım elden nakit istemeniz halinde ise hurdalarınızın tamamı size nakit olarak hemen orada ödenir özellikle. Yüksek tonajlı veya maddi değeri yüksek hurda alım satım işlemlerinde biz Ermiş Metal olarak herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için size kesinlikle banka aracılığıyla ödeme almanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Hurdacı Çalışanların Tutum Ve Davranışları

Şişli’de çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize karşı son derece saygılı ve güler yüzle işlerini yaparlar. Ayrıca her zaman size yardımcı olma niyetiyle orada bulunduklarını bilirler. Şişli hurdacı olarak zaten çevreye karşı oldukça duyarlı olan bir geri dönüşüm firmasıyız. Hurdacılık alanında çalışırken olayı sadece hurda ticaretinden nakit para kazanımı olarak düşünmüyoruz.  Aynı zamanda geri dönüşüm sayesinde Şişli’nin çok büyük bir yükten kurtulduğunu düşünüyoruz.  Çünkü burada biriken hurda malzemelerin geri dönüşüme gönderilmemesi demek çok kısa sürede bir çöplük haline gelmesi demektir. Özellikle de pet şişeler, naylon torbalar, atık kola kutuları, diğer ağır metaller, inşaat şantiye alanlarından çıkan hurda demir direk tel ve benzeri hurdalar Şişli için oldukça fazla miktarda malzeme demektir. Biz Ermiş Hurdacılık ve Şişli hurdacı olarak tüm malzemeleri nakit parayla zahmetsizce yerinden almak için buradayız. Sadece sizden bir telefon bekliyoruz bizi arayın.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın