Sarıyer Hurdacı Çalışmalarımız

İstanbul Hurdacı Firması

Sarıyer hurdacı

Sarıyer Hurdacı Çalışmalarımız

Sarıyer hurdacı merkezi olarak Ermiş Metal her mahallede adresten hurda alımları yapmaya devam ediyor. Bunu yaparken size en iyi hurda fiyatını teklif ediyoruz. Üstelik prensip olarak daima nakit almak üzere anlaşma yapıyoruz. Sarıyer’de tadilat hurdası, yıkım çıkması, inşaat hurda demirleri alımları yapıyoruz. Evden hurda alan hurdacı telefonu arıyorsanız doğru adresi hoş geldiniz. Bize hurda satmak oldukça kolaydır. Öncelikle satmayı planladığınız hurdanın fotoğrafını bize WhatsApp aracılığıyla gönderin. Size en kısa sürede fiyat teklifi sunacağız. Kabul etmeniz halinde zaman kaybetmeden adresinize gelerek tüm hurda birikiminizi anında nakit paraya dönüştürüyoruz. Sarıyer’de hurdacı ihtiyacınız var ise size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Özellikle hurda alüminyum, bakır, kablo, krom, çinko, akü, demir, galvaniz sac ve makine hurdaları gibi hurdalar için size oldukça yüksek fiyatları sunuyoruz. Sarıyer’de en yakın hurdacı arıyorsanız boşa yorulmayın. Çünkü konum olarak size her zaman en yakın hurdacı Ermiş Metal Hurdacılık’tır. Hurda alım satım işlerinde büyük emek harcayarak bugünlere gelmiş olan geri dönüşüm firmamız gerçekten profesyonel anlamda hurdacılık yapmaktadır.

Sarıyer hurda

Sarıyer hurdacı

Sarıyer’de Bina Yıkım Söküm Hizmetleri

Ermiş Metal Geri Dönüşüm her tür tesis, bina, site, toplu konut, apartman, otel, yurt, okul, iş hanı vb. yapıların yıkım işlerini güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Bina yıkım işlerinde ilgili yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerekli tüm çalışmalara titizlikle tarafımızdan yerine getirilir. Üstelik yıkım sürecinin tamamını çıkacak hurdalar karşılığında ücretsiz üsleniyoruz. Hem de şirketimiz haftanın yedi günü hızlıca mobil hurdacı ekipleri sayesinde her türlü geri dönüşüm işi yapmaktadır. Sarıyer’de bulunan tüm mahallelere hurdacı gönderim 7/24 devam etmektedir. Firmamız inşaat alanlarından ikinci el inşaat iskelesi, demir direk, teleskopik direk ve plywood gibi malzemeler almaktadır. Ayrıca yıkıma düşünülen her tür binadan malzeme sökümü yapabiliyoruz. Biz Sarıyer hurdacı kuruluşu olarak daima diyoruz ki güvenilir bir yıkım mutlaka şart. Güvenli olmayan yollar ile ufak bir yıkım bile oldukça tehlikeli durumlara yol açabilir. Bizim önceliğimiz her zaman can güvenliğinden yanadır. Sonrasında ise müşterimizin ve çevre sakinlerinin mal güvenliğidir. Hurda fiyatlarımızı İstanbul Metal borsası verilerine göre anlık olarak sizinle paylaşmaktayız. Bunun için telefon etmeniz yeterlidir. Firmamız Sarıyer’de daima adresinizden hurda alımı yapabildiği gibi hurdacı merkezimize siz değerli müşterilerimiz de hurda getirebilirsiniz.

 

İnşaat Şantiye Hurdaları Alıyoruz

Sarıyer hurdacı olarak aynı zamanda şantiye sahalarına konteyner bırakma hizmetimiz vardır. Bize bu konteynırlar dolar dolmaz haber vermeniz halinde ekiplerimiz gelip dolu konteyneri alarak tartıma götürecek ve başka bir boş konteyneri size bırakacaktır. Bu dolu konteyner karşılığında size nakit ödeme yapılır. Hem de daha önce de belirttiğimiz gibi hurda fiyatlarımız daima günceldir. Tartıma giden konteyner kesinlikle hassas elektronik kantarlarda güvenilir bir şekilde tartılır. Bu sürece isterseniz siz de refakat edebilirsiniz. Hatta istemeniz halinde başka tartım merkezlerinde tartım işlemi yenilenerek teyit işlemi yapılabilir. Ödemelerimiz daima peşin para ile nakit olarak yapılır. Hurda ticaretinin güvenliği yöntemi her zaman peşin ödemedir. İster bankacılık ister elden ödeme olsun hurda tartımının hemen sonrasında hesaplanarak toplam para size net olarak ödenir. Banka havalesi olarak ödeme alma isteminiz halinde sizden hesap numarası talep edilir. Firmamız ekonomik olarak her tonajda hurda alımını düzenli olarak karşılayabilecek ve ödeyebilecek kapasiteye sahiptir.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın