Küçükçekmece Hurdacı

İstanbul Hurdacı Firması

Küçükçekmece hurdacı

Küçükçekmece Hurdacı

Küçükçekmece Hurdacı Faaliyetleri

Küçükçekmece’de hurda alan firmamız sektördeki fiyat dalgalanmalarını anlık takip etmektedir. Küçükçekmece hurdacı firmamız bu sayede güncel hurda fiyatı konusunda müşterilerine doğru bilgi vermektedir. Bizimle iletişime geçmeniz halinde hem hurdanıza fiyat teklifi alabilir hem de hurdanızı kolayca nakit paraya dönüştürebilirsiniz.

Hurda Alan Hurdacı Geri Dönüşüm şirketi olarak bizler Küçükçekmece’de hurdacı faaliyeti sürdürmekten mutluluk duymaktayız. Hem bölgede geri dönüşüm işi yaparak ekonomiye katkı sunmaktayız hem de çevre kirliliğin büyük oranda önüne geçmekteyiz.

Şirketimiz hurdanızın cinsine ve ağırlığına bağlı olarak size uygun ekip ve araç gönderecektir. Hurda yığın haldeyse yükleme ve nakliye hurda sahada dağınık haldeyse toplama, yükleme ve yine nakliye işlemleri tarafımıza aittir. Size sunulan fiyatı değerlendirirken lütfen bu hizmetleri göz ardı etmeyiniz.

İstanbul Küçükçekmece ilçesi genelinde hizmet yürüten firmamızın mahalle bazlı hurdacılık ağı şu şekilde sunulmuştur;

ATAKENT MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Semtte talep etmeniz halinde tır ve kamyon gönderilir. Hurdacı personellerimizce hurdanız anında değerlendirilir ve ödemesi elden nakit yapılır. Özellikle hurda bakırlar için lütfen önce fiyat teklifi alınız.

HALKALI MERKEZ MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Halkalı’dan gelen hurda satım istekleri için mümkün olduğunca hızlı hareket eden bir ekibe sahibiz. Plastik ve türevleri atıklar için ayrıştırma maliyetinin az olması sebebiyle Halkalı civarından gelen hurdalar için yüksek fiyat sunmaktayız.

İNÖNÜ MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Hurdacı olarak çalışmaktan her zaman memnun olduğumuz bölgelerden biridir İnönü. Detaylı alan incelemesi sonucu mahallenin genelinden daha çok hurda alüminyum çıktığını söyleyebiliriz.

KANARYA MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Kanarya’da hurdacı araçlarımızla nokta hurda alımı yapmaktayız. Örneğin tonaj ve kg ile demir hurdası satmak için adrese geliyoruz.

MEHMET AKİF MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Küçükçekmece’nin şirin mahallelerinden biri olan M. Akif mahallesinde geri dönüşüm için uğraşan firmayız. Bakır hurdası alan firmamız daima güncel hurda fiyatı vermektedir.

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Ayrıştırmak ve gerekli diğer geri dönüşüm işlemlerini gerçekleştirmek üzere Cumhuriyet Mahallesi’nden topladığımız hurdalar çok kısa sürede paraya dönüşüyor.

ATATÜRK MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Belirli bir düzen içerisinde ziyaret ettiğimiz Atatürk Mahallesi hurdacılık için elverişli bir semttir. Atık kağıt alımlarımız bu mahallede fazladır.

İSTASYON MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Fabrika atık temizliği de yaptığımız mahalleden demir hurdası ve hurda çelik alımlarını ağırlıklı yapıyoruz.

TEVFİKBEY MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Geri dönüşüme kazandırmak maksadıyla değerlendirebileceğimiz her çeşit hurdanın alımını yaptığımız semtte güvenilir hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

SÖĞÜTLÜ ÇEŞME MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Gerek ulaşımın kolay olması gerekse üretim alanlarını içinde bulundurması nedenleriyle Söğütlü Çeşme hurdacılar için iyi bir çalışma yeridir.

YEŞİLOVA MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

İstanbul hurdacılık sektörü için gelecek vaat eden mahallerden biridir Yeşilova. Atık plastik ve metal hurdaların çok çıktığı mahallede Hurda Alan Hurdacı Hurdacılık olarak biz de varız.

CENNET MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Yerel sakinlerin de hurdacılık mesleğini yoğun olarak yaptığı bir yerdir Cennet Mahallesi. Ancak hem teknolojiden faydalanan hem de hurda borsasını takip ederek en iyi fiyatı veren tek firmayız burada.

GÜLTEPE MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Mahalledeki geri dönüşüm talebini karşılamak üzere hizmet ağımıza kattığımız Gültepe hurda çeşitliği açısından muntazam bir yerdir.

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Sanayinin gelişmişliğinin yanı sıra kentsel dönüşüm projelerinin de devam ettiği Fevzi Çakmak’ta yıkım hurdası da alıyoruz.

YENİ MAHALLE MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Günlük hurda alımı için bulunduğumuz mahallede sabahtan haber etmeniz halinde her tonajda ve çeşitte hurdanızı nakit olarak almaktayız.

KEMAL PAŞA MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Beyan ettiğimiz tüm şartları yerine getirerek bina yıkımları yaptığımız Kemal Paşa Mahallesi hurdacılar için gözde bir yerdir.

SULTAN MURAT MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bölge esnafına atık bertarafında yardımcı olmak amacıyla başladığımız serüvende geri dönüşümde bir numara olduk.

KARTALTEPE MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Kartal’da sanayiden çıkan tüm hurdalar için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca imalat artıkları için de en fiyat bizde.

FATİH MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Yıkım alanlarından aldığımız hurdalar ile çok temiz pvc kapı ve pencereler elimizde vardır. Ayrıca pimapen alımları yapıyoruz.

YARIMBURGAZ MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Krom hurdası alımlarımızın yoğun olduğu Yarımburgaz’da öncü hurdacı şirketiyiz. Hurdanızı hemen satmak için bizi aramanızı tavsiye ederiz.

BEŞYOL MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Kablo hurdasının çok çıktığı bir mahalledir. Ayrıca Beşyol’da inşaatlardan ikinci el malzeme alımları yapıyoruz. Küçükçekmece hurdacı firmamız hep nakit öder.

Küçükçekmece geneli hurdacılık çalışmalarımız bu şekildedir. Bunlara ek olarak çatı sökümleri ve bunlardan çıkan demir direk, çatı panelleri, alüminyum parçalar ile paslanmaz sac çeşitlerini almaktayız. Her hurdanız için mutlaka fiyat alın. Adres bildirmeniz halinde çok kısa sürede ekiplerimiz şantiye sahanızdan hurdalarını alacaktır. Ödemelerimiz tamamı nakit olarak yapılır. Sizler de Ermiş Metal tecrübesine güvenebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın