Güngören Hurdacı Ve Hurda Alımı Faaliyetleri

İstanbul Hurdacı Firması

Güngören Hurdacı Ve Hurda Alımı Faaliyetleri

Güngören Hurdacı Ve Hurda Alımı Faaliyetleri

Hurdacılık için oldukça uygun bir alt yapıya sahip olan Güngören’de geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz.  Hurda alımlarında daima güncel fiyat vermekteyiz. Üstelik hurdanın tonajı ne olursa olsun kapıya kadar kendi araçlarımız ve iş makinelerimiz ile gelmekteyiz. Her türlü işçilik gerektiren kesim, kırım, tadilat, söküm, yükleme ve nakliye tamamen bize aittir. O nedenle hurda satışından en iyi karı elde etmek için lütfen hemen bizimle iletişim kurun. Özellikle hurda demir için 7/24 bizden fiyat isteyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize birkaç foto göndermek. Size verdiğimiz fiyatı kabul ederseniz lütfen adres bilgisi de gönderiniz. Bu ekiplerimizin sizin tam konumunuzu bulmasını kolaylaştıracaktır. Güngören hurdacı ekiplerimiz size zahmetsiz bir hurda alım satımı yaşatacaktır.

 

güngören hurda alanlar

güngören hurda alanlar

Güngören Hurdacı Telefonu

Civarda faaliyet gösteren tüm işletmelerden her türden hurda almaktayız. Güngören hurdacı çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Özellikle imalat atığı hurdalar için lütfen detaylı bilgi alınız. Hurda metal fiyatlandırmada İstanbul piyasasının oldukça üzerinde değerler veriyoruz. Hurda bakır, kablo, alüminyum, krom, kurşun, çinko, demir hurdası vesaire için İstanbul ve çevre illerde yerinden nakliye ile çalışırız. Sitemizde yer alan hurdacı telefonu üzerinden haftanın tüm günler Cumartesi ve Pazar dahil olmak üzere 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Güngören

Tesis, bina, apartman, site, toplu konutlar, otel, fabrika, sağlık ocağı, hastane, fakülte ve bunların ek binalarını tüm güvenlik önlemlerini alarak yıkıyoruz. Çıkan hurda karşılığı yıkım hizmeti ücretsizdir. Yine bu yapılardan bina içi söküm çalışması yapabiliriz. Bu sayede enkaz altında kalmaktan kurtulan malzemeler değer kaybı da yaşamaz. Birçok malzeme de ikinci el değeri taşımaktadır. Bunlara kesinlikle hurda olarak bakmıyor ikinci el değeri ile satın alıyoruz. Ayrıca çatı söküm ve kesim işlerinde çok dikkatli çalışıyoruz. Çelik yapıların demontaj işlemini kolayca yapmaktayız. Buralardan çıkan sac, çelik halat, direkler vb. tüm malzemeleri yüksek fiyattan satın alırız. Güngören hurdacı olarak hurda alımı veya söküm işlerinde ödemelerimiz sürekli olarak nakit para ile yapılmaktadır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın