Eyüp Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Firması

Eyüp Hurdacı Firması

Eyüp Hurdacı Firması

Eyüp hurdacı olarak hurda alım merkezimizin dışında sürekli gezen mobil hurdacı servislerimiz 7/24 hurda alımı yapmaktadır. Böylece “konumuma en yakın hurdacı nerede” diye merak eden kişiler için sürekli hizmet sağlıyoruz. Çalışanlarımızın tamamı müşterilerimize karşı son derece saygılı ve işini dürüstçe yapan kişilerdir. Kendi nakliye araçlarımız ile belirlenen noktadan hurdanız satın alınır. Ücreti size hemen orada peşin olarak ödenir.

hurdacı eyüp

hurdacı eyüp

Firma olarak şantiye alanlarından demir hurdası, fabrika sahalarından ise imalat atığı malzemelerin kolayca toplanması için konteyner bırakabiliriz. Hurda birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirmek için lütfen detaylı bilgi alınız. Firma olarak doğrudan iş yerlerinden hurda aldığımız gibi hurda toplayıcısı olan aracılardan da yüksek fiyattan hurda alımı yapabiliriz. Toptan hurda alan İstanbul hurdacı firmaları arasında günlük hurda tonaj işlem limitini her geçen gün artıran bir firmayız. Geri dönüşüm imkanı bulunan tüm maden ve malzemeleri anında nakde çeviriyoruz. Eyüp hurdacı ilçenin tüm semtlerinde her an hurda alımı için hazırdır.

Hurda Alımı Eyüp

Hurda Alımı Eyüp

Unutmayın bakır, demir, krom, pimapen, alüminyum, çinko, kurşun hurdası vb. için size cebinizdeki bir telefon kadar yakınız. Üstelik tüm hurdalar için tonaja takılmadan iş yerinden, depodan ev adresinden alım imkanı sunuyoruz. Siz yorulmayın adresi gönderin biz gelip alalım. Hem de paranızın tamamını nakit ödeyelim. Sürekli hurda atık çıkaran bir iş yeriniz varsa ise lütfen iletişime geçin. Belirli bir plan dahilinde sizinle belirlediğimiz zaman ölçeğine uyarak yerinizden hurdanızı alırız. Geri dönüşümle ilgili tüm konularda bizden yardım isteyebilirsiniz. Günlük hurda fiyat takibi yapan firmamız Ermiş Metal’den en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

İstanbul Eyüp Hurdacısı

İstanbul Eyüp Hurdacısı

Eyüp’te Hurda Alımı Yapıyoruz

Yıkım hurdası, tadilat hurdası, bina içinden sökülecek hurda malzemeler satın alıyoruz. Değerini anında nakit parayla ödüyoruz. Bizi hemen arayın adres verin veya konum gönderin. Ekiplerimizi hemen yollayalım biran önce tüm hurdanızı nakit paraya çevirelim. Firmamızın hurda ticaretindeki en büyük avantajı ki bu bizi diğer hurdacılardan ayıran en büyük özelliğimizdir. Her ne olursa olsun hurdanızın gerçek değerini söyleriz. İsterseniz hurdayı bize satmaktan vazgeçin ama hurdanızın hakiki para karşılığı bizden aldığınız tutar teklifidir. Nasıl bu kadar emin olabiliyoruz? Çünkü çok hassas ölçüm yapıyoruz. Hurdanızın toplam ağırlığını elektronik tartı veya tonaj yüksek ise yine elektrikli kantarlar ile öğreniyoruz. Güncel hurda fiyatları zaten elimizde mevcuttur. Bu değerler ışında size net bir hurda fiyat teklifi sunarız. Lütfen fiyat karşılaştırması için diğer firmalardan fiyat alırken ekstra bir fire düşümü olup olmayacağını, sizden nakliye masrafı vs. düşülüp düşürülmeyeceğini hatta tartım işleminin güvenirliğini sorgulayın.

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın