Esenyurt Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Firması

Esenyurt hurdacı

Esenyurt Hurdacı Firması

Esenyurt Hurdacı Firması Ve Hurda Alımı

Esenyurt hurdacı firması olarak şunu belirtmek isteriz bölge  Avrupa yakası ilçeleri arasında bulunduğu ulaşım ağı konumu nedeniyle kilit roldedir. Bu konumu sayesinde özellikle hurdacılık alanında hizmet veren şirketlerin merkezi haline gelmiştir. Esenyurt hurdacı firmaları çevre ilçelerden gelen hurda alım taleplerine de rahatlıkla cevap verebilmektedir. Esenyurtta hurdacı firmaları arasında ise işini severek yapan, daima dürüst ve ilkeli ticaret anlayışına sahip olan şirketimiz Ermiş Metal lider konumdadır.

Hurda yükleme vinçleri, büyük dorseli tırlar, konteynerlar, iş makineleri gibi hurdacılık sektöründe lazım olan tüm ekipmanlara sahibiz. Esenyurt’ta hurda alan hurdacı olarak tüm mahallelerden belirtilen süre içerisinde yine belirtilen noktadan hurda alım gücüne sahibiz. Ermiş Metal Hurdacılık olarak her zaman konuştuğumuz ve verdiğimiz sözleri yerine getirmekle yükümlü olduğumuzu biliyoruz. Ve yine belirtiyoruz ki hurda alımlarında teminatımız bölgeden daha önce aldığımız yüklü hurdalardır.

ESENYURT HURDACI FİRMALARI GÜRÜLTÜ YAPAR MI?

Esenyurt hurdacı çalışanları olarak çevre ve gürültü kirliliği yapmaktan itina ile uzak duruyoruz. O yüzden Esenyurt hurdacıları asla anons yapmaz. Yapan olursa da ilgili yere bildirmekten çekinmeyin. Yani hurdacı reklam yapacak diye özellikle hafta sonu sabah erkenden semt sakinlerini rahatsız etmeye hiç hakkı yok. Zaten belediye hurdacı firmalarına çalışma izni verirken bunu belirtiyor.

Hurda alan firmalar tarafından yapılan açıklamada da görebileceğiniz gibi Esenyurt’ta tüm hurda çeşitleri depolanabilmektedir. Bu sayede hurdacılar sadece hurda toplayıp satmak yerine toplanan hurdaların ayrıştırılması, kolay istiflenmesi için presleme sistemleri gibi alanlarda da yatırım yapmak zorunda kaldı.  Esenyurt’ta hurda depolama sorunu yaşayan tüm hurdacılara yardım edecek potansiyele sahibiz. Esenyurt’ta hurda alan firmamızın personeli müşterilerimize karşı daima kibar ve güler yüzlüdür.

Esenyurt mahallelerinin tamamından yetkili Esenyurt hurdacı olarak alım yapıyoruz. Yerinden ve değerinde aldığımız her hurda için iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Lütfen detaylar için bizi arayın. Fiyat sormak için de bizi arayabilirsiniz. Bakır, çinko, sarı, alüminyum gibi bir çok değerli hurda için size yüksek hurda fiyat garantisi sunuyoruz. Bu nedenle lütfen bizden fiyat almadan hurda satışı yapmayın.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın