Esenler Hurdacı Ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Esenler hurdacı

Esenler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Esenler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Esenler hurdacı şirketi olan Ermiş Metal geri dönüşüm alanında yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Geri dönüşüm imkanı olan her çeşit hurdayı satın almaktayız. Kendi araç filomuzda bulunan gerekli araç gereç ile belirtilen adrese gelebiliriz. Ayrıca firmamız hurdanız için en iyi fiyat teklifini garanti ediyor. Üstelik paranızın tamamını nakit veriyoruz. Hurda birikimlerinden gerçekten de en iyi kazancı sağlamanın yolu bizi aramaktan geçiyor.

demir hurdası Esenler

demir hurdası Esenler

Hurdacılık bir nevi ihtiyaçtan doğmuştur. Örneğin Esenler hurdacı olarak biz sektördeki eksiklikleri görerek yerinde ve zamanında önlemler almaktayız. Diğer türlü ilçenin her yeri metal atıklar, kağıtlar, kutular vb. malzemelerden geçilmez. Firma olarak tüm hurda çeşitleri için adrese hurdacı araçları göndermekteyiz. Bunun için bizden teklif isteyiniz ve konum bilgisi paylaşınız. Ayrıca inşaat şantiyelerine ve fabrika sahalarına her ebatta konteyner bırakabilme imkanlarımız vardır. Deneyimli hurdacı personelimiz işinize hiçbir şekilde engel olmadan önceden anlaşılan zaman diliminde biriken hurdayı nakit ödeyerek satın alır. Esenler’de her mahallede hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı numarası üzerinden iletişim sağlayın görüşelim. Hurda demir için özel geliştirilmiş yükleme ve toplama araçları kullanıyoruz. Size zahmetsiz bir hurda satışı imkanı sunuyoruz. O nedenle de Ermiş Metal Hurdacılık’tan hurda fiyat teklifi almadan lütfen hurda satışı yapmayın.

 

hurda bakır Esenler

hurda bakır Esenler

Esenler’de Geri Dönüşüm Hizmetlerimiz

Esenler hurdacı ekiplerimizle hurda alüminyum, bakır, demir, sarı, kurşun, çinko, kablo hurdası vb. satın alırız.  Semt genelinde her noktadan tonaj şartı olmaksızın hurda alan bir firmayız. Elinizde mevcut bulunan hurdaya ait birkaç fotoyu bize whatsapp programı aracılığı gönderme şansınız var ise size anında fiyat teklifi de sunabiliriz. Lütfen hurdanızın tahmini ağırlığını belirtmeyi unutmayın. Geri dönüşüme sağlanan katkılar sayesinde ülke ekonomisi de büyümektedir. Özellikle de parasal anlamda değerli olan bakır, nikel, kablo gibi hurdaların sahadan toplanıp geri dönüşümden geçirilerek tekrar kullanıma sokulması müthiş bir olaydır. Zira bu madenlerin sıfırdan üretilmesi oldukça masraflı olmaktadır. Ermiş Metal Hurda Ve Geri Dönüşüm olarak her türlü geri dönüşüm projelerini destekliyoruz. Ayrıca İstanbul genelinde ve çevre illerde fabrika çatı sökümü, hurdası karşılığında ücretsiz bina yıkımı da yapmaktayız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın