Büyükçekmece Hurdacı Kuruluşuyuz

İstanbul Hurdacı Firması

Büyükçekmece Hurdacı Kuruluşuyuz

Büyükçekmece Hurdacı Kuruluşuyuz

Büyükçekmece’de hurdacı olarak hurda alım faaliyetlerine uzun yıllardır devam ediyoruz. Ermiş Metal Hurdacılık Büyükçekmece hurdacı ekipleri vasıtasıyla hurda demir, bakır, alüminyum, sarı, kablo, akü, nikel, çinko, kalay ve kurşun hurdası almaktadır. Hurda almak için sizden talep gelmesi halinde adrese kadar geliriz. Hurdanın kesimi, kırımı, kamyonlara yüklenmesi, nakliyesi gibi işçilik gerektiren tüm detayları bize bırakın. Size İstanbul hurda borsasının en iyi fiyatlarından ödeme yapacağız. Firmamızı hurda satışı için tercih etmeniz halinde emin olun hurdanıza en gerçekçi değeri alıp iyi bir kazanç elde edeceksiniz. Firmamız aynı zamanda ikinci el ürünler de satın almaktadır. Özellikle trapez sac, alüminyum profil, çatı sacı, galvaniz borular gibi malzemeleri 2. El olarak değerinde yerinden satın alırız.

 

büyükçekmece hurdacı

Semt Ve Mahalle Hurdacısı Olarak Büyükçekmece’deyiz

Kendi araç filomuzda bulunan iş makinaları ve kamyonlar ile Büyükçekmece’de her adresten her tonajda hurdayı rahatlıkla satın alırız. Özellikle semtlere hurdacı servisleri göndermekteyiz. Hurdasını biriktirme veya hemen gönderip satma şansı olmayan işletmeleri düşünerek haftanın her günü de gece gündüz aktifiz. Siz değerli müşterimizin de satışa hazır hurdası var ise bizi arayabilir, güncel hurda fiyatlarını hemen öğrenebilir. Hurdanıza en net fiyat teklifini fotoğraf göndererek alabilirsiniz. Lütfen gönderdiğiniz fotoğraflar ilgili hurda malzemelerin özelliklerini tam yansıtsın. Ayrıca tahmini ağırlık ve konum adres bilgisini de gönderebilirsiniz firmamız size çok hız bir şekilde kg bazında hurda fiyat teklini iletecektir.

 

Hurda Karşılığı Fabrika Tesis Yapı Yıkımı

Firmamız özellikle kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkımı düşülen binalarda yıkım aşamasında çok kez çalışmıştır. Yıkım işini hurda karşılığı ücretsiz üslenmekteyiz. Ayrıca yıkım öncesinde ve sonrasında yıkım alanından oldukça verimli malzemeler elde ediyoruz. Bunlar doğrudan size maddi kazanç demektir. Yıkımın hemen öncesinde bina içinden ısıtma soğutma sistemleri, kazan dairesi, bunlara ait motorlar, trafolar, borular, asansör sistemleri, merdiven korkuluk ve balkon parmaklıkları gibi para edecek ne varsa enkaza karışmasının önüne geçiyoruz. Yıkım sonrasında ise enkazdan çıkan ne kadar değerli metal var molozdan ayrıştırıp değerinde satın alıyoruz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın