Beyoğlu Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Firması

beyoğlu hurdacı

Beyoğlu Hurdacı Firması

Beyoğlu’nda geri dönüşüm alanında uzun süredir hizmet veren Beyoğlu hurdacı firması olarak 7/24 adresten hurda alımları yapıyoruz. Firmamız Ermiş Metal demir, bakır, alüminyum, sarı kablo, akü, çinko, krom, kurşun hurdası ve benzeri hurdalar için güncel hurda fiyatları teklif etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin hurda satışından en yüksek derecede kazanç elde etmeleri için gereken tüm süreci güvenilir bir şekilde yönetmekteyiz.  Ayrıca kendi araç filomuzda bulunan kamyon, tır, konteyner, hurda yükleme polimleri ve kendi çalışanlarımız ile işyerinize, deponuza, şantiye sahanıza ve fabrika alanlarınıza sizin belirttiğiniz zaman aralığında gelerek her ağırlıkta hurdayı nakit ödeyerek alıyoruz.

 

Beyoğlu hurdacı şirketi olan firmamız tesis, bina, fabrika, otel, devlet kurumları, yurtlar, kampüs binaları gibi yapıların güvenilir bir şekilde yıkımını gerçekleştiriyor. Üstelik bu tarz konutların yıkımını hurda karşılığı ücretsiz yapıyoruz.  Ayrıca yıkım süreci başlamadan önce binaların içerisinde bulunan tüm malzemelerin güvenilir yöntemlerle sökümünü yapıyoruz. Bu malzemelerin kullanılabilirlik durumuna göre ikinci el piyasası üzerinden fiyatlandırmasını yaparak satın almaktayız. Malzemeler arasında genellikle demir korkuluklar, çelik kapılar, PVC kapı ve pencereler, mutfak ve banyo malzemeleri, asansör kabinleri, merdiven ve balkon korkulukları, su boruları, kalorifer petekleri, kazan dairesi, ısıtma sistemleri ve klimalar bulunmaktadır.

Beyoğlu hurda

Beyoğlu hurda

Hurda Alım Satım İşlerimiz

Beyoğlu hurdacı olarak aşırı nüfus yoğunluğu nedeniyle sürekli hurda malzeme çıkardığının farkındayız. Bizler de buranın atıklar tarafından kirlenmesini önlemek maksadıyla buradaki işletmelerden 7/24 hurda alımı için geliyoruz.  Mobil hurdacı servislerimiz sayesinde sizden gelen bir telefon veya WhatsApp mesajı veya konum sayesinde çok kısa sürede belirtilen adrese gelerek her türlü atık malzeme, işe yaramayan hurdalar, tadilat sonrası çıkan malzemeler, eskimiş makineler ve eski araç gereçler yani satmayı düşündüğünüz ne varsa nakit ödeyerek alıyoruz. Hurda tartımı aşamasında kesinlikle güvenilir kantar tercih ediyoruz. Hem yerinde tartım yaparken hem de daha yüksek tonajlı hurdalar için büyük kantarlar kullanırken bu hususa çok dikkat ediyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin güveni bizim için paradan daha önemlidir. Ermiş Metal Hurdacılık olarak İstanbul Hurdacılık alanında güvenilir ticaretin çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Geri dönüşüm sektörüne gittiğimiz ilk günden itibaren bu anlamda ilkeli davrandığımızın da bilinmesini isteriz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın