Bayrampaşa Hurdacı Ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Bayrampaşa hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı Ve Hurda Alımı

Ermiş Metal Hurdacılık Ve Yıkım Hizmetleri olarak Bayrampaşa hurdacı faaliyetlerimizi tüm hızıyla devam ettiriyoruz. Hurda alımı konusunda uzmanlaşmış hurdacı ekibi ile çalışmaktayız. Bu nedenle de hurdanızın her zaman gerçek karşılığını alabileceğiniz bir firmayız. Geri dönüşüm sektöründe yıllarını devirmiş bir hurdacı şirketi olarak her konuda size yardımcı olmak isteriz. Kazançlı bir hurda satışı yapmak için bize danışmanızı öneririz. İster bizi arayarak adrese hurdacı çağırın isterseniz doğrudan hurda alım merkezimize gelerek hurda satışı yapabilirsiniz. Adrese çağırmak için lütfen açık adres veya konum bilgisi gönderiniz. Bu zaman kaybının önüne geçecektir. İlk yıllarımızdan beri Bayrampaşa’da hurda bakır, sarı, alüminyum, demir, çelik, kablo, kurşun ve çinko hurdası için hep yüksek fiyatlar verdik. Hurdanın çeşidi ve tonajı önemsiz olarak aynı prensiple çalışmaya devam ediyoruz.  Hurda fiyatları konusunda karşılaştırma yapmak için lütfen diğer hurdacılardan aldığınız hurdaları bizden teyit ediniz. Bunun için bize sitemizde yer alan hurdacı telefon numarası üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Bayrampaşa hurda

Bayrampaşa hurda

Bayrampaşa’da Hurdacı Numarası

İnşaat alanlarınıza demir hurdaları için konteyner bırakmamızı ister misiniz? Bunun için sisten hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bayrampaşa hurdacı ekiplerimiz hiç suretle çalışmalarınızı engellemeden biriken hurdaları yüksek fiyattan peşin ödeyerek alır.  Daha önceden sizinle anlaşılan tarih için yine size haber verilerek yerinden nakliye işlemleri için gerekli vinç ve tırları göndeririz. Alüminyum araiş ve imalat artığı için özel biriktirme sistem kasaları gönderebiliriz.  Yine fabrikalardan artık çalışmayan kullanım ömrünü doldurmuş tüm makine, trafo ve cihazlar satın alınır. Bu hurdalar için de söküm, kesim ve taşıma işlemleri bize aittir.

 

hurda alanlar Bayrampaşa

hurda alanlar Bayrampaşa

Hurdası Karşılığı Bina Yıkımı Bedava

Bayrampaşa hurdacı şirketimiz çıkan hurdalar karşılığında her tür yapının kontrollü bir şekilde yıkımını üsleniyor. Gerekli tüm izin işlemleri ve önlemler alındıktan sonra yıkım güvenilir bir yöntemle gerçekleştiriliyor. Yıkım öncesinde gerekli ise binalardan her tür malzeme sökümü yapabiliriz. Bu malzemelerin sağlamlık durumuna göre hurda veya ikinci el olarak işlem görmesini sağlarız. Ayrıca enkaz alanından moloz ve hafriyat yığınlarını uygun bir yere taşırız. Yıkımdan çıkan her tür hurdayı değerinde alırız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın