Bakırköy Hurdacı

İstanbul Hurdacı Firması

Bakırköy hurdacı

Bakırköy Hurdacı

Bakırköy hurdacı olarak 20 yıldır hizmet veriyoruz. Her nevi hurdanın güvenli ve başarılı bir şekilde geri dönüşüme kazandırılması için çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda profesyonel iş yapan bir ekip kurduk. Ayrıca teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu sayede işimizi kolaylaştıracak donanımlı araç ve aletler aldık.

Her çeşit hurdanın adresten alımını kolayca yapabilmekteyiz. Üstelik hurda toplama, yükleme ve taşımacılık işlemleri ücretsiz bir şekilde firmamızca yapılmaktadır. Hurda Alan Hurdacı Geri Dönüşüm şirketi olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem vermişizdir.

KARTALTEPE MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Kartaltepe’de bizler paslı, kirli demden her tür hurdayı almaktayız. Özellikle metal hurda birikimlerinizi en kısa zamanda nakit paraya dönüştürüyoruz. Bakırköy hurdacı ile çalışmak isterseniz arayın.

ŞENLİKKÖY MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Şirketimiz hurda fiyatlandırmada piyasa verilerini baz alarak size en uygun fiyatı belirlemektedir. Hurdaya ayrılmış her eşyayı Bakanlığın belirlemiş olduğu kurallara göre ve çevreye duyarlı bir şekilde toplamak, taşımak ve ayrıştırmak için çalışmaktayız. Bakırköy Şenliköy’de de demir ve çelik hurdası alımlarımız devam ediyor.

OSMANİYE MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bu semtten daha çok tüketime dayalı hurda çıktığı için sık ziyaret etmekteyiz. Çünkü ambalaj atıkları, plastik şişeler vs. belirli bir müddet sonra koku yaparak çevreyi rahatsız edebiliyor. O yüzden biriktirmesi uygun olmayan hurdalar için aynı gün içerisinde alım yapmaktayız.

YEŞİLKÖY MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Hurda Alan Hurdacı Hurdacılık olarak Yeşilköy civarı hurda alımı yapıyoruz. Hurdaya çıkan her malzeme bizim için potansiyel bir iştir. O yüzden kg farkı gözetmeden her işimizi severek ve dikkatli bir şekilde yapıyoruz.

ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Ataköy hurdacısı olarak müşterilerle daima samimi iletişim kurmaktayız. Hurda ticaretinde güvenin her zaman gerekli olduğu bilincindeyiz.  Bu yüzden İstanbul’da geri dönüşüm alanında en eski aile şirketlerinden biri olarak kar zarar hesabı yapmadan müşterilerimize dürüst davranıyoruz.

ZUHURATBABA MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Zuhuratbaba’da hurda ticareti yapan şirketimiz potansiyel gücünü artırmak için yeniliklere açıktır. Bu amaçla da hidrolik hurda makası, presler ve yıkım aleti bulunan mobil ekskavatör gibi son teknoloji ekipmanlarla çalışıyoruz. Şirketimize ait geniş araç filomuz ile her çapta hurda alım satımı işi yapabilmekteyiz.

ATAKÖY 2-5-6. KISIM MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bu bölgeden atık kağıt ve plastik şişe oldukça fazla çıkmaktadır. Buraya bıraktığımız konteyner sayesinde iş yerlerinden her çeşit hurdayı toplamış oluyoruz. Üstelik bunun karşılığında hurda satan müşterilimize yüklü paralar ödüyoruz.

ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Buradan makine hurdaları ve diğer metal hurdaları çıkmaktadır.  Makineler genelde arıza yapmış ve onarılma ihtimali olmayan cinsler oluyor. Ya da kullanım ömrü tamamen bitmiş yedek parçası dahi üretilmeyen eski tipler geliyor. Bunları depo veya iş yerlerinden doğrudan alarak kendi tesislerimize kırıma görüyoruz

SAKIZAĞACI MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Sakızağacı’nda hurda alımları yapıyoruz. Elinizde hurda var ise günün her saati bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Bakırköy hurdacı her zaman emrinizdedir.

YENİMAHALLE MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Hurdanın en iyi kalitede olanlarının toplandığı bir yerdir.  Elinde hurda tutan işletmeler hurda piyasasını yakından takip etmektedir. Bu işletmelere daima bize güvenebilecekleri etkili bir fiyat teklifi sunarız. Üstelik hurda nakliyesi bize aittir.

YEŞİLYURT MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

İstek üzerine günün her saati geldiğimiz Yeşilyurt’ta bakır, demir ve alüminyum hurdaları başta olmak üzere her nevi hurdayı almaktayız. Böylece bölgede hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetleri yoğunlaşmaktadır.

BASINKÖY MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Basınköy’de birikmiş hurda problemininiz var ise dert etmeyin bizimle hemen çözülebilir. Fiyatlarımız serbest hurda piyasasına nazaran daha yüksektir. Çünkü güncel İstanbul hurda borsasına dayanır. Kolay bir hurda satışı için Bakırköy hurdacı firmamızı arayın.

ZEYTİNLİK MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bize ulaşmanız halinde elinizdeki hurdanın değeri size bildirilir. Emin olun hurda ticaretinde anlaşılabilir bir şirketizdir. Ayrıca daima sizi tatmin edecek güncel hurda fiyatı sunarız. Önceden kabul etmediğiniz hiçbir durumu size dayatmayız. Her zaman Bakırköy hurdacı şirketimize ulaşabilirsiniz.

CEVİZLİK MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Kablo hurdasının çok çıktığı bir mahalledir.  Bunun nedeni bakır içeriğinin zengin olduğu üretim ve bakım yerleridir. Birçok işletme atık kablolar için fiyat almak istemektedir. Şirket olarak sabit fiyat vermek yerine güncel fiyatı telefonla bildirmek isteriz.

ATAKÖY 1. KISIM MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bu kısımda evlerden ve iş yerlerinden çeşitli atık hurdalar çıkmaktadır.  Şirketimiz bu atıkları toplamak ve imha etmek için isteklidir. Ayrıca şundan emin olun ki geri dönüşüm için değerli sayılan tüm atıklar için size peşin ve nakit ödeme yapılacaktır. Bu tarz atıkları bildirmek ve bir teklif almak için bizi arayın.

BAKIRKÖY’DE HURDA ALIMI YAPTIĞIMIZ YERLERDEN BAZILARI
  1. Yıl Ataköy İlköğretim Okulu: Kağıt ve plastik şişeler almaktayız.

Ataköy 11. Kısım Emlak Bankası Spor Tesisleri: Demir ve çatı söküm hurdaları, çit paneller vs almaktayız.

Ataköy 7.-8. Kısım Ataköy Kütüphanesi: karton ve ambalaj atık hurdaları almaktayız.

Ataköy Cumhuriyet Lisesi: Plastik su şişeleri, kola kutuları ve atık kitap, defter, kağıt hurdası almaktayız.

Bakırköy Belediyesi Sağlık Müdürlüğü: Atık kırtasiye malzemeleri alıyoruz.

Bakırköy Doğum Evi Kadın Çocuk Hastalıkları Hastanesi: tıbbi cihaz hurdaları ve yemekhaneden çıkan ambalaj atıkları almaktayız.

Bakırköy Doğumevi Kadın Ve Çocuk Hastalıkları İlköğretim Okulu: kitap, defter, kağıt atıkları…

Bakırköy İlköğretim Okulu: kağıt, karton atıkları…

Bakırköy Sigorta Müdürlüğü: kırtasiye ürünleri atıkları…

Bilge Kağan İlköğretim Okulu: karton, su şişeleri vs.

Bizim Boyut Dershanesi: kağıt, yaprak test, kitap hurdaları.

Çiroz Halk Plajı: tüketime dayalı hurda ve atık çeşitleri.

DTM-İstanbul Fuar Merkezi: her nevi hurdayı almaktayız.

Florya Spor Tesisleri: demir direkler, merdiven demirleri, plastik atıklar vs.

Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri: tüketime dayalı her çeşit hurda.

Hasan Polatkan Lisesi: kağıt ağırlıklı.

Özel Kültür Koleji: teneke kutu kola hurdaları, plastik su şişe atıkları (kapaklar dahil)

Özel Ömür Hastanesi: tüketim atıkları ve cihaz hurdaları.

SEVGİ ÇİÇEĞİ ANAFEN DERSHANESİ FLORYA ÖZEL: kağıt, kitap ve defter hurdası.

Sgk Bakırköy Hastanesi: tüketim atıkları ağırlıklı.

SSK Bakırköy Hastanesi: tıbbi cihaz hurdası ve plastik atıkları almaktayız.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın