Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Bahçelievler hurdacı

Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Bahçelievler Hurdacı Ve Hurda Alımı

Bahçelievler hurdacı ekiplerimizce hizmet verdiğimiz bir ilçedir. Buradaki iş yerlerinden, özellikle imalat atölyelerinden değişik türde hurdalar almaktayız. Elinizdeki hurdanın cinsi ve ağırlığına göre araç gönderme imkânımız mevcuttur.

Bu bölgede gelen talepler doğrultusunda çok çeşitli hurdalar almaktayız. Örneğin tadilat yapılan dükkânlardan kepenk, sac atölyelerinden defolu çatı sacı almaktayız. Sanayi kısımlarından radyatör, şantiye sahalarından her tür inşaat hurdası ve inşaat iskelesi alıyoruz. Konut sitelerinden ise alüminyum tel ve demir parmaklık almaktayız.

ZAFER MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Zafer’de hurdacı olarak apartman veya müstakil evlerden alüminyum kapı, tadilat veya büyük onarımlar neticesinde çatı paneli ve trapez sac hurdaları alıyoruz. Bölgede alt yapı çalışmaları yapan şirketlerden işe yaramayan drenaj pompaları ile demir su boruları ve hurda demir boru alıyoruz.

Tüm yapı yerlerinden köşebent, sanayi bölgesinden hurda sarı, zincir ve lastik almaktayız. Ayrıca buradaki binalarda ömrünü doldurmuş olan demir merdivenlerin söküm ve hurda olarak alımını gerçekleştiriyoruz.

KOCASİNAN MERKEZ MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bu mahalleden varil ve plastik türevlerini esnaflardan alıyoruz. Hurdaları pres yapmadan önce mutlaka ayrıştırma ve temizle işleri yapılır. Yine buradan kablo hurdası ve çalışmaz durumda elektrik motoru almaktayız.

Kocasinan’da bilgisayar kasalarını hurdaya ayırmak istiyorsanız biz yarımcı olalım. Okullara ve diğer kurumlara hurdaya ayırma belgesi vermekteyiz. Yine özel ve devlet kurumlarından hurda boru, döküm petek alıyoruz. Mutlaka ama mutlaka Bahçelievler hurdacı şirketimizden görül almadan hurda satmayın. Ödemelerimizi sizin belirtiğiniz doğrultuda ister banka hesabına ister elden yapıyoruz. Paslanmaz hurdası ve çelik halat satımı için de bizlere telefon edebilirsiniz. Ekiplerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

SOĞANLI MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Soğanlı mahallesi civarından hurda pirinç ve sanayi artığı hurdalar almaktayız. Buradaki sitelerden yangın merdiveni satımı için çağrılmaktayız. Yıkım yaptığımız depo ve dükkânlardaki rafları ile asma tavan sökümü sonrası çıkan alüminyum sac hurdalarını almaktayız. Bu yıkım yerlerindeki veya arıza yapmış halde bulunan ve artık çalışmayan klima santralleri hurdalarını almaktayız. Yine tadilatlardan ve inşaatlardan çıkan taşyünü paneli ile pvc hurdaları alıyoruz.

Mahalledeki tamir atölyelerinden ve sanayisinden hurda ekskavatör, motor ve tır dorsesi de alıyoruz. Aklınıza takılan hurdacılık ile ilgili tüm soruları bize sormak için arayın. Ya da iletişim sayfamızdaki formu doldurun.

SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Mahalledeki merkez trafonun değişiminde çıkan tüm mekanik parçaları almış bulunuyoruz. Buradaki dükkanlardan paslanmaz sac ve krom hurdası ile hurdaya çıkmış soğutma sistemlerini alıyoruz.

Siyavupaşa’da söküm yaptığımız yerlerden ve yıkım yaptığımız asma tavanlardan çıkan cıvata gibi tüm inşaat artığı hurdaları almaktayız.

Bölgedeki reklam ve ajans gibi baskı üzerine çalışan iş yerlerinden ofset matbaa kalıpları alıyoruz. Ayrıca sanayi tesislerinden kompresör gibi hurdaya ayrılmış veya ihtiyaç fazlası olan tüm sanayi makinalarını alıyoruz.

BAHÇELİEVLER MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bahçelievler’de demir hurdası çeşitlerine ağırlık veren bir hurdacı şirketiyiz. Özellikle pik döküm, demir direk, çatı makası gibi demir alaşımlı malzemeleri satmak için bizden mutlaka fiyat isteyin. Ayrıca bu civardaki çalışan suculardan sarı musluk, üretim yerlerinden ise hurdaya ayrılmış punch makinesi aldık.

ŞİRİNEVLER MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Şirinevler’de kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde yıkımını yaptığımız konutlardan yıkım öncesi şunları sökmekteyiz; pimaş boru, pvc pencere, bakır kablolar, paslanmaz boru vs. Yıkım sonrası ise alandan çelik kablo, çelik konstrüksiyon malzemeleri ve diğer metalleri molozdan ayrıştırarak almaktayız.

HÜRRİYET MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Sanayi kuruluşlarının yoğun çalıştığı Hürriyet’ten hurdaya çıkmış rulman, jeneratör ve asansör ile bunların paslanmaz çelik parçalarını almaktayız.

Üretim yapan fabrikalar bölgesinden ise haftanın her günü araiş hurdası alabiliyoruz. Ayrıca imalat artığı dkp ve kurşun hurdası alımlarımızda yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Tesisat sitemi değişen binalardaki kalorifer borusunu iyi fiyattan alıyoruz. Mahallenin sanayi bölgesinden ise vinç parçaları, hidrolik piston ve klima gibi makinelerin hurda parçalarını alıyoruz.

YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Yük konteyneri bıraktığımız şantiye sahalarından hurda inşaat demiri, sandviç panel ve kırma makinası ile artık çalışamayan matkapları almaktayız. Yenibosna esnafından karton alımlarımız da devam ediyor. Lokantalardan plastik su şişesi ile teneke kola kutuları alıyoruz.

ÇOBANÇEŞME MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Civardaki fabrikalardan alüminyum profil ve alüminyum talaşı alıyoruz. Ayrıca bölgedeki binalardan ısınma sistemini yenileyenlerden eski kalorifer kazanlarını çok iyi fiyattan alıyoruz. Yine bu binaların eski demir çitleri ile demir kapısını alıyoruz. Mahalledeki okullar ile iş yerlerinden atık kağıt hurdası alımı yapıyoruz.

FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE HURDACILIK

Bölgedeki tüm inşaat alanlarından çıkma şantiye malzemesi almaktayız. Ayrıca bina yıkımları öncesi sökülen pimapenler ile ısınma peteklerini alıyoruz. Bina koridor ve merdivenlerdeki demir korkulukları alıyoruz. Sonrasında ise yıkım çıkması sayılabilecek her nevi hurdayı değerlendirmekteyiz. Bahçelievler hurdacı firması olan bizden fiyat isteyin.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın