Bağcılar Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Firması

bağcılar hurdacı

Bağcılar Hurdacı Firması

Bağcılar Hurdacı Firması

İstanbul Bağcılar’da kapıdan hurda alımı konusunda müşterisinin isteğini asla geri çevirmeyen bir firmadır. Ermiş Metal Hurdacılık. Bu nedenle de siz saygı değer müşterilerimizin her talebine karşılık verebilmek için hurda yükleme ve nakliye araçlarımızla hizmete hazırız. Bağcılar mahallelerinde dahi adresten her tonajda hurda alımı imkanımız vardır. İlçe genelinde hurdacılık sektöründe çalışan şirketler oldukça fazladır. Ancak hurda demir, bakır, alüminyum ve kablo hurdası gibi hurdalar için en iyi fiyatı her zaman bizden alabilirsiniz. Güncel fiyatları anında öğrenmek için bizim whatsapp hattımıza mesaj atmanız yeterlidir. Hurda fotoğrafı gönderme şansınız var ise fiyatlandırma süresi oldukça kısa sürecektir. Size verilen fiyat teklifini kabul etmeniz durumda ekiplerimiz çok kısa sürede belirtilen adrese gelerek hurdanızı toplayıp tartıma götürecektir. Tartım demişken hurda miktarını doğru ölçmek için son sistem teknoloji kullanan modern kantarlar ile çalışıyoruz. Sizin anlaşmalı olduğunuz veya yakında başka bir tartım merkezi varsa da dilemeniz halinde orada hurda tartımı yapılır. Tartım sonrasında anlaşılan kg fiyatı üzerinden size nakit ödeme yapılır.

 

bağcılar hurda alımı

bağcılar hurda alımı

BAĞCILAR’DA BİNA YIKIMI VE SÖKÜM İŞLERİ

Firmamız Ermiş Metal her tür tesis, bina, fabrika, otel, hastane, devlet kurumu yapıları, toplu konutlar ve inşası tamamlanmamış diğer yapıların yıkımı yapmaktadır. Yine bu yapıların yıkımdan önce iç malzeme sökümleri ekiplerimizce ustalıkla yapılır. İkinci el olarak değerlenebilecek her türden eşya enkaz altında kalmaktan kurtarılır. Hurdaya ayrılacak diğer malzemeler için ise firmamız size nakit ödeme sözü veriyor. Yıkım enkazında molozlarla birlikte olan alüminyum, demir, kablo, profil vb. hurdalar için size oldukça yüksek fiyat teklif edebiliriz. Hurda karşılığı bina ve yapı yıkımları da yapan bir firmayız. Bağcılar hurdacı olarak bizimle çelik yapıların demontajı için de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

BAĞCILAR SEMTLERİNDE HURDACILIK

Bağcılar İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden biridir. Gerek nüfusu gerekse üretim ve tüketim sektörlerinin iç içe olmasından kaynaklı geri dönüşüme ihtiyacı en fazla olan ilçelerdendir. Firmamız yaklaşık 25 yıldır Bağcılar’da hurdacı olarak hizmet vermektedir. Bu yılların bize kazandırmış olduğu deneyim ile her türden hurdayı gerçek değeri üzerinden peşin ödeyerek satın alırız. Biz Ermiş Metal Hurdacılık olarak Bağcılar’da geri dönüşüm alanında çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Umuyoruz ki Bağcılar halkı da bu hizmetlerden keyif almaktadır.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın