Arnavutköy Hurdacı Çalışmalarımız

İstanbul Hurdacı Firması

Arnavutköy Hurdacı Çalışmalarımız

Arnavutköy Hurdacı Çalışmalarımız

Arnavutköy hurdacı şirketimiz Ermiş Metal haftanın her günü ve günün her saati ilçenin tüm semtlerinden hurda alımı yapmaktadır. Üstelik kendi araçlarımız ile verilen adrese kadar geliyoruz. Hurdanın kesimi, sökümü, sahadan toplanması, iş makineleri yardımı ile veya doğrudan insan gücü ile araçlara yüklenmesi ve tartımı gitmesi gibi tüm işlem basamaklarını biz yapıyoruz. Siz değerli müşterimize sadece kolayca hurda satmanın ve nakit ödeme almanın keyfini yaşamak kalıyor. Firma olarak özellikle maddi değeri yüksek hurda metaller için en iyi oranda geri dönüşüm elde edilmesi için büyük çaba harcıyoruz. Hurdacılık alanında da hizmet kalitemizi bu amaç doğrultusunda her geçen gün yükseltiyoruz. Arnavutköy hurdacı olarak güvenli bir hurda alım satımında temel unsurun karşılıklı saygıdan geçtiğini düşünüyoruz.

 

Hadımköy’de Hurdacı Telefonu

Hadımköy hurdacı kuruluşu da olan bir firmayız. Özellikle alüminyum parçaları, kablo, paslanmaz, kurşun ve demir hurdası gibi hurdalar için 7/24 buradayız. Sürekli açık olan hurdacı telefonu arıyorsanız doğru adrese hoş geldiniz. Bizden hurda fiyat teklifi almak inanın çok kolaydır. Sadece hurdanızın yaklaşık da olsa tonajını ve fotoğrafını bize gönderin. Size hemen net fiyat yazalım.

 

 

Arnavutköy’de Aldığımız Hurdalar

Hurda bakır: Elektriği iletme oranın yüksek olması nedeniyle değerli metaller arasında yerini almıştır. Firma olarak her çeşitten bakır hurdasını değerini nakit ödeyerek satın alırız.

Hurda Krom: paslanmaz özelliği sayesinde özellikle büyük lokantalar ve kafelerde mutfak tezgahı ve diğer aksesuar krom tercih edilmektedir. Yine su depoları sağlıklı olsun diye krom malzemeden yapılmaktadır. Buralarda herhangi bir tadilat durumunda çıkan tüm krom malzemeleri satın alıyoruz.

Hurda Sarı: Pirinç hem zarif hem de dayanıklı bir madde olduğu için evlerde mutfak, banyo çeşme başlıkları ve kapı kolları gibi eşyalar pirinçten yapılmaktadır.

Hurda demir: Geri dönüşüm alanında en çok ağırlığı olan metal türüdür. Bunun en önemli nedeni kullanım alanın oldukça yağın olmasıdır. Özellikle inşaat ve yapı sektöründe temel malzeme olarak kullanılmaktadır. Biz Ermiş Metal olarak hurda demir için şantiye sahalarına dorse veya sistem kasa getirilebiliriz.

Hurda alüminyum: Esnek bir yapıya sahip olması nedeniyle birçok kalıp alüminyumdan yapılmaktadır. Arnavutköy hurdacı firması olarak hurda alüminyum alıyoruz.

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın