Ümraniye Hurdacı Ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Ümraniye hurdacı

Ümraniye Hurdacı Ve Hurda Alımı

Ümraniye hurdacı işi yapanlar açısından diğer Anadolu Yakası ilçelerine göre daha avantajlı bir konumdadır. Gerek ulaşım kolaylığı gerek bölgede faaliyet gösteren fabrikaların günlük ortaya çıkardığı atık metaller hurdacı firmalarını Ümraniye’ye çekmiştir.

İstanbul Geri Dönüşüm firması olarak bizler de ilk kurulduğumuz yıldan beri Ümraniye’de yerinden hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında hurdacı olarak Ümraniye merkezli hizmet vermekteyiz.

İSTİKLAL MAHALLESİ’NDE HURDACI

Bilakis alüminyum hurda atıkları için İstiklal’den bizi arayabilirsiniz. Tesislerinizdeki makine sistemleri artık çalışmayacak derecede arıza yaptıysa bize haber edin kolayca iş yerinizden söküp alalım. Değerini iyi fiyattan sayalım.

ARMAĞANEVLER MAHALLESİ’NDE HURDACI

Döküm işleri yapanlardan gelen talepler doğrultusunda pik hurdası da aldığımız Armağanevler kalabalık bir mahalledir. Burada bakır alım satım işleri yapanlar arasında az miktardaki bakır kablo için dahi adrese gelen nadir firmalardanız.

ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE HURDACI

İstanbul atık karton toplayan firmalar arasında resmen paylaşılmış durumda. Yani hangi şirketin hangi kuruluştan karton veya kağıt aldığı az çok belli. Peki konu inşaat hurdası veya hurda bakır olduğunda da böyle mi? Kesinlikle hayır! Büyük holdingler inşaat sahalarında hurdaları ihaleyle satmaktadır. Bakır artığı çıkaran fabrikalar da aynı mantıkla açık artırma veya kapalı teklif usulü ile ihale yapmaktadır. Ümraniye hurdacı ekibimiz hızlıca adrese gelir.

İNKILAP MAHALLESİ’NDE HURDACI

İnkılap ’ta sert alüminyum çıkaran fabrikalardan araiş ve diğer parça metal hurdası alımlarımız sürmektedir. Yine bölgeden paslanmaz alımlarımızda adrese kadar geliyoruz.

NAMIK KEMAL MAHALLESİ’NDE HURDACI

Hurda sarı bakır fiyatları son zamanların yüksek seviyelerini yaşıyor diyebiliriz. Namık Kemal’de hurda bakır, demir hurdası veya hurda pet şişe birikiminiz var ise bizi aramanın tam zamanı.

ALTINŞEHİR MAHALLESİ’NDE HURDACI

Hurda metal ticaretiyle ünlenen Ermiş Metal Altınşehir’deki konut yapım şantiyelerinden  demir ve şantiye hurdası satın alıyor. Ayrıca bölgede üretim yapan ne kadar atölye var ise hepsinin araiş hurdasını yerinden alıyoruz.

ESENEVLER MAHALLESİ’NDE HURDACI

Esenevler’de hurda alımı yapan firmalar içinde hurdaya ayırma işlemlerinde uzmanlaşmış bir şirketiz. Hele konu bakır tel olunca uzman ekiplerimiz ve araç gereçlerimiz ile plastikten ayırma, kırma veya öğütme işlemlerini profesyonel yapıyoruz.

NECİP FAZIL MAHALLESİ’NDE HURDACI

Soyulmuş bakır direk kabloya göre daha pahalıdır. Çünkü plastik ve alüminyum gibi bakıra göre daha düşük fiyatlı olan kabuğundan ayırma işlemi yapılmış. Ümraniye hurdacı olarak Necip Fazıl’dan çinko hurdası ve atık plastik de alan Ümraniye hurdacısı emeğinizin karşılığını her zaman hakkıyla öder.

SİTE MAHALLESİ’NDE HURDACI

Ümraniye hurda alım satım işlerinin yoğun yaşandığı bir ilçedir. Burada hurda maden fiyatları bir çok unsurdan etkilenmekle birlikte temel etken İstanbul metal hurda borsasıdır. Plastik söz konusu olduğunda da bağımsız hurdacılar ne kadar farklı fiyatlar sunsa da Ümraniye’de hurda piyasası oturmuştur.

ATATÜRK MAHALLESİ’NDE HURDACI

Ümraniye Atatürk’e demirin kilosu önemsenmeden geliyoruz. Yine alüminyum kablo da dahil olmak üzere tüm hurda kablo çeşitleri için ağırlık şartı koymadan kapıdan alım yapıyoruz.

MEHMET AKİF MAHALLESİ’NDE HURDACI

Hurda plastik çapak üreten plastik hurdacıları İstanbul genelinde son zamanlarda Pazar darlığı yaşıyor. Ümraniye Mehmet Akif’te de birçok hurdacı İstanbul genelinde olduğu gibi hurda satımlarında zorluk yaşadıklarını belirtiyor. Plastikteki kadar olmasa da aynı şikâyetleri sarı bakır satımları için de duyuyoruz. Bunun en önemli nedenlerinden biri hurdacıların aracısız doğrudan fabrikalara hurda satmak istemesi. Fabrikaların da geri dönüşüm için hurda alımlarında belirli bir taban tonajı koymasıdır. Lütfen Ümraniye hurdacı için başka firmalara gitmeyin.

CEMİL MERİÇ MAHALLESİ’NDE HURDACI

Cemil Meriç’te sokak aralarından dahi çelik hurdası, kablo hurdası ve sarı çubuk alımları yapıyoruz. Çevre halkı rahatsız etmeden bölgede gezen hurdacı arabalarımız hurdanızı güzelce tartıp paranızı hemen veriyor.

ELMALIKENT MAHALLESİ’NDE HURDACI

Elmalıkent sanırız son zamanlardaki bina yıkımları etkisiyle pvc ve galvaniz gibi hurdaların çok çıktığı bir semt oldu. Buradan hurda alanlar bize getirdikleri hurdaları daha çok yıkım alanlarından satın aldıklarını belirtiyor.

ÇAMLIK MAHALLESİ’NDE HURDACI

Ümraniye genelinde olduğu gibi Çamlık semtinde de size en yakın hurdacı İstanbul’dır. Çamlık’tan dkp ve teneke hurdası almaktayız. Fiyat teklifi almak isterseniz mutlaka telefon edin.

ATAKENT MAHALLESİ’NDE HURDACI

Ümraniye hurdacısı Atakent’te satılık hurda olduğu zaman anında oradadır. İstanbul hurda piyasalarını çok iyi bilen şirketimiz birikmiş gazete kağıtlarını da yüksek fiyattan satın alıyor.

TATLISU MAHALLESİ’NDE HURDACI

Hurda pvc satın alan hurdacılar bunları genelde ya yıkım öncesi sökümlerden ya tadilat yapılan binalardan ya da komple bir bina yıkımının molozları arasından almaktadır. Şimdi Ümraniye hurdacı çalışması zamanıdır. Hurda geri dönüşüm alanında hizmet veren hurdacılar Tatlısu mevkiinde 7/24 çalışıyor.

YUKARI DUDULLU MAHALLESİ’NDE HURDACI

Soyma bakır için daima İstanbul hurda fiyatları geçerlidir. Yukarı Dudullu’da kurşun gibi ağır metaller için adrese geliyoruz. Yalnız özellikle akü satmak isteyen müşterilerimiz lütfen kuruşun konusunda dikkatli ve titiz olunuz. Tehlikeli bir atık madde olan kurşun hurdası ciltte yanıklara ve zehirlenmelere yol açabilir.

ESENKENT MAHALLESİ’NDE HURDACI

Esenkent’e en son alüminyum tel ve diğer bir alüminyum hurdası sayılan kola kutusu hurdası alımı için geldik. Ümraniye’de hurda geri dönüşüm metal hurdaları için gibi görünse de aklınıza gelecek her çeşit atık için hizmet veriyoruz.

ESENŞEHİR MAHALLESİ’NDE HURDACI

Ümraniye hurdacı şirketleri pimapen hurdası için belirli bir tonaj gözetebilir. Şirketimiz ize ağırlık ne olursa olsun pvc, kablo gibi hurdalar için Esenşehir’de hizmetinizde. Ayrıca buradaki yapımı bitmiş inşaat alanlarından ikinci el demir direk almaktayız.

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ’NDE HURDACI

Kazım Karabekir hurdacı çalışanların zaten yoğun yaşadığı bir mahalledir. Burada hurda satışı işiniz oldukça kolaydır. Özellikle hurda alüminyum, atık pet şişe ve kağıt hurdası için farklı yerlerden fiyat almadan satış yapmayın. Teyit amaçlı bizi arayabilirsiniz. Diğer verilen fiyatlar düşükse sizi şubemize yönlendirerek elinizdeki tüm hurdayı peşin paraya çevirmenize yardımcı olabiliriz.

ADEM YAVUZ MAHALLESİ’NDE HURDACI

Bakır geri dönüşüm için oldukça elverişli bir maden olmasına rağmen halen üretim yapan bir çok ocak vardır. Şirketimiz Adem Yavuz’daki tüm tesislerden hurda bakır, sert alüminyum hurdası ve galvaniz sac almaktadır. Ümraniye hurdacı arayın hemen gelsin.

IHLAMURKUYU MAHALLESİ’NDE HURDACI

Çoğunlukla yıkım hurdası için geldiğimiz Ihlamurkuyu’dan plastik hurda alımı da başlattık. Burada bizi tercih etmeniz halinde zahmetsiz bir hurda satışı yaparak iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

TOPAĞACI MAHALLESİ’NDE HURDACI

Plastik geri dönüşüm firmaları arasında Topağacı civarında en çok bilinen hurdacıyız. Bizi demir hurda fiyatı sormak için de arayabilirsiniz. Ayrıca hurda sarı ve lama bakır için özel fiyat tarifemiz devam ediyor.

PARSELLER MAHALLESİ’NDE HURDACI

Ümraniye Parseller’de hurda kablo fiyatları ve bakır hurda fiyatı konusunda son durumu merak ediyorsanız bize mesaj atarak veya direk arayarak öğrenebilirsiniz.

YAMANEVLER MAHALLESİ’NDE HURDACI

Yamanevler’e en yakın hurdacı numarası İstanbul Geri Dönüşüm şirketi adına kayıtlıdır. Bölgede pvc hurdası satanlar da arayabilir.

MADENLER MAHALLESİ’NDE HURDACI

Madenler tam adına uygun bir semttir. Çünkü buradan her gün kurşun hurdası ve alüminyum hurdası gibi maden hurdaları çıkıyor. Ayrıca birçok atık malzemede hurdaya ayrılıyor. Madenler’de hurda plastik fiyatları için bize danışabilirsiniz.

TEPEÜSTÜ MAHALLESİ’NDE HURDACI

Gururla hurda kağıt aldığımız Tepeüstü’nde hurda bakır fiyatları için en yüksek rekabete sahibiz. Ayrıca çinko da alan ekiplerimiz size çok iyi tekliflerle gelecektir.

DUMLUPINAR MAHALLESİ’NDE HURDACI

İnternet üzerinden atık kağıt alımı yapan birilerini araştırıyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Para kazanayım derken elinizdeki karton ve kağıtlardan olmayın. Dumlupınar’da pik hurda alan firmalar arasında sitesinde ne yazıyorsa kendi beyanı olan nadir bir şirketiz.

AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ’NDE HURDACI

Aşağı Dudullu’da marketlerden atık karton, tamirci esnafından motor hurdası, lokanta ve çay bahçelerinden teneke içecek kutu hurdaları temin ediyoruz.

HUZUR MAHALLESİ’NDE HURDACI

İstanbul’da hurda kağıt fiyatları genelde mevsimlik dalgalanmadan etkilenir. İstanbul Hurdacılık olarak yaz kış demeden Ümraniye Huzur’da atık kağıtlarınızı en uygun fiyattan alıyoruz. Ayrıca Huzur semtinden pvc hurda alımı da yapmaktayız.

TANTAVİ MAHALLESİ’NDE HURDACI

Tantavi’de hizmet veren geri dönüşüm firmaları arasında zamak için en iyi fiyatı vermekten kaçınmayan firmayız. Eğitim ve öğretimin bittiği dönemler burada kağıt, karton, kitap, defter alımlarında kampanya düzenliyoruz. Öğrencilere atık defter kitap başına sürpriz hediyeler var.

HEKİMBAŞI MAHALLESİ’NDE HURDACI

Hekimbaşı civarında krom alan hurdacı telefonları araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Tadilat gören lokanta mutfaklarından çıkan krom tezgâhlar için en iyi fiyat bizde.

ŞERİFALİ MAHALLESİ’NDE HURDACI

Hurdacılık öyle bir sektör ki düşünün günlük demir fiyatları hurda demirin piyasadaki oranından etkilendiği gibi fiyatları arasında da doğrudan bir bağlantı söz konusu. Şerifali’de imkanların el verdiği tüm hurdaları kapıdan almaktayız.

FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ’NDE HURDACI

Ümraniye FSM’de hurda alımı yapan firmalar birbirleri ile yarış halindedir. Aynı ihaleye girmeyi büyük başarı sayan birçok hurdacı şirketi daha büyük işleri kaçırdıklarından ya habersiz ya da umurlarında değildir. Oysa planlı bir iş ve hurda ticareti yürütüyor olsalar. Hem müşterileri için hem de kendileri için daha karlı işler yapıyor olacaklar. Şirketimiz birlikte iş yaptığı ortaklarına müşterilerine karşı daima dürüst hurda ticaretini savunmuştur. Büyük şirket ihaleleri ve devlet kurumlarının hurda alım işleri ile yıkım ihalelerine her zaman alnının akıyla işinin hakkını vermek için katılmıştır.

SARAY MAHALLESİ’NDE HURDACI

Araiş hurdası birikiminde önemli bir ivme yakalayan Saray modern hurda ticaretinin de cazibe merkezi haline gelmeye başladı. Fabrikalara hurda biriktirme sistemleri kurarak onların üretim aşamalarını kesinlikle aksaklığa uğratmadan imalat artığı parçaların kolayca alınmasını sağlıyoruz.

Ermiş Metal Hurda Geri Dönüşüm Ümraniye genelinde hem yerinden hurda alıyor hem de hurda karşılığı bina yıkımını ücretsiz yapıyor. Yıkım için tüm lisanslara sahip olan şirketimiz kesinlikle sigortalı işçi çalıştırmaktadır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın