Sancaktepe Hurdacı ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe Hurdacı ve Hurda Alımı

İstanbul Anadolu yakasının diğer ilçelerinde olduğu gibi Sancaktepe bölgesinde de hurda alımı yapmaktayız. Sancaktepe hurdacı denildiğinde akla ilk gelen firmamız çalışmalarını uzman ekip ve ekipmanlarla yapmaktadır. Firmalarımız genellikle toplu ve tonajlı hurda alımı yapmaktadır. Bina yıkımı, çelik konstrüksiyon söküm kesim, demir hurda alımı, krom alımı, bakır alımı, sarı(pirinç) alımı, alüminyum alımı gibi diğer hurda türlerini de yerinden almaktadır. Sizler de hurda satım işlerinizi firmamız aracılığıyla yapabilirsiniz. Kaliteli ve zamanında hizmet ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmaktayız. Sancaktepe hurdacı olarak misyonumuz müşterilerimizin son kullanma tarihi geçen veya hasarlı ürünlerine ait imha prosedürlerini tüm yasal mevzuatlara uygun olarak yerine getirmek ve böylece zamandan tasarruf, depolama, temiz çevre ve doğru finansal kaynak gibi konularda müşterilerimize fayda sağlamaktır. İki tür hurda metali vardır: demir ve demir dışı hurda metaller. İkisi arasındaki fark, demir metallerinin demir içermesi ve manyetik olmasıdır. Demir içermeyen metaller demir içermez ve manyetik değildir. Demirli metaller demir, dökme demir, ferforje, paslanmaz çelik, alaşımlı çelik, karbon, tungsten karbür ve daha fazlasını içerir. Demir dışı metaller bakır, krom, kalay, pirinç, kurşun ve alüminyumu içerir. Sancaktepe hurdacı olarak tüm bu hurda çeşitleri için geri dönüşüm belgelerimiz mevcuttur.

Hurda Alımı

Hurda Alımı

Hurda Alımı

Sıhhi tesisat boruları: bakır boru tadilatı sırasında duvarlarınızda yaygın bir malzemedir. Bakır, metalden çok aranan bir malzeme olduğu için değerlidir. Başka bir artısı geri dönüşümü kolaydır.

Armatürler: Pirinç, birçok mutfak ve dolap kulp ve armatürü gibi banyo armatürlerinde bulunan değerli, geri dönüştürülebilir bir metaldir. Evdeki diğer yaygın metal armatür kaynakları arasında kapı kolları, lamba anahtarları ve aydınlatma aksesuarları bulunur. Krom: genellikle paslanmaz çelik veya bakırdan yapılmıştır. Tüm bu hurdalar için hurda alımı yapıyoruz.

Elektronik atık: eski elektrik kabloları, mini transformatörler, kablolar, bilgisayarlar, televizyonlar, yazıcılar, tarayıcılar ve faks makineleri. Bu öğeler değerli kablolama ve diğer metal bileşenleri içerir. Çeşitli ürünler: bakır ve alüminyum tencere tavaları, demir parmaklıklar ve veranda mobilyaları, alüminyum oluklar ve çim sandalyeler, paslanmaz çelik aletler ve daha fazlası için hurda alımı yapan firmamızla iletişime geçiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın