Kadıköy Hurdacı ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Kadıköy Hurdacı

Kadıköy Hurdacı ve Hurda Alımı

Kadıköy bölgesi İstanbul Anadolu yakasının önde gelen ilçelerindendir. Gerek modern mimarı yapısı gerek gelişmekte olan yeni bölgeleriyle biz hurdacı firmalarının da faaliyet gösterdiği bir bölgedir. Bölgede uzun zamandan beri hizmet veren Kadıköy hurdacı firması olarak hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin daha refah ve daha rahat bir yaşam sürmelerine yardımcı oluyoruz. Kadıköy bölgesinde binalarınızda veya iş yerlerinizde yapacağınız tadilat işlemleri sonrası çıkan hurdalarınız için firmamızı arayabilirsiniz. Personelimiz sizin talebiniz doğrultusunda hizmet vermekte olup önceliği her zaman çevre düzeni ve müşteri memnuniyetidir. Kadıköy bölgesinde bina yıkımı, çatı sökümü, demir hurda alımı, bakır hurdası alımı, eski kombi hurdası alımı, petek hurda alımı gibi birçok hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Ayrıca hurdalarınızın yeterli geldiği durumlarda firma personelimiz yıkım kırım işleri de yapmaktadır. Yıkım kırım işleri için ayrıyeten ekip tutup kendinize ekstra maliyet çıkarmanıza gerek yoktur. Firmamızla iletişime geçip yaptırmak istediğiniz işler hakkında bilgi verip anlaşma sağlandığı takdirde hizmet alabilirsiniz.

 

Hurda Alımı

Hurda Alımı

Hurda Alımı

Hurda alımı artık çok basit, bir telefon kadar yakınız. Sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir ve hurdalarınızı adresten nakit olarak satabilirsiniz. Hurda alımı işlemlerinizi hurdalarınızı hurda nakil araçlarımıza yükleyip elektronik hassas tartılarda tartıyoruz. Böylelikle hurdalarınızın net ağırlığını öğrenmiş oluyoruz. Ödeme işlemlerimiz hurda tartım işleminden hemen sonra nakit olarak elden veya sizin talebiniz doğrultusunda banka aracılığı ile gerçekleşiyor. Kadıköy hurdacı olarak Kadıköy’ün her semtinden hurda alımı yapıyoruz. Hurdalarınız için firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde uzman ekibimiz öncelikle hurdalarınızı ve çalışma sahasını incelemeye geliyor. Tüm incelemelerden sonra hurda alımı için personelimiz geliyor ve çalışmalarına başlıyor. Çalışmalar sırasında personelimize zorunlu olmadığı sürece müdahale etmemeli ve güvenliğiniz için çalışma sahası dışarısında yer almanız gerekir. Hurda alımı için gerekli çalışmalar bittikten sonra personelimiz sizi bilgilendirecek ve sahayı size gezdirecektir. Bu esnada beğenmediğiniz veya eksik yapıldığını düşündüğünüz konularda personelimizi uyarabilirsiniz. Firmamız ve personelimizin temel önceliği müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı uyarılarınızı dikkate alacak ve gerekli müdahaleyi yapacaktır. Kadıköy hurdacı olarak hurda alımı işlemleriniz için bizi arayıp bilgi almayı unutmayın.

 

Yorumlar: 1

  1. […] dönüşüm alanında senelerini vererek tecrübe sahibi olmuş eleman ile faaliyetler yapıyoruz.  Hurda kalorifer kazanı satışından işe yarar nakit sağlamak istiyorsanız vakit kaybetmeyin ve iletişime […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın