Beykoz Hurdacı ve Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı Firması

Hurda Alımı

Beykoz Hurdacı ve Hurda Alımı

Beykoz hurdacı olarak Beykoz bölgesinde hurda alımı işlemi yapmakta olan firmamız uzun yıllardır bölgede hizmet vermektedir. Bölgeyi bilmemizin ve hurdacılık sektörünün içerisinde uzun zamandır olmamızın verdiği tecrübe ile siz değerli Beykoz halkına hizmetlerimiz devam etmektedir. Beykoz hurdacı olarak bölgede bina yıkımı, bina söküm işleri, demir hurdası alımı, bakır hurda alımı, fabrika hurda alımı, alüminyum hurda alımı gibi işler yapıyoruz. Firmamız uzman ekip ve gerekli tüm araç gereçleri ile hurdalarınızı alım işlemini gerçekleştirmektedir.  

Geçmiş dönemlerde hurdacılık sektörü sadece evlerden çıkan hurdalar ve belirli başlı birkaç işyerinden toplanan hurda eşyalar ve atıkların hiçbir işlem yapılmadan geri dönüşüm için fabrikalara götürülmesinden ibaretti.  Günümüzde ise hurdacılık artık bir sanayi sektörü haline gelmiştir. Artık firmalar hurdaları toplamak ve fabrikalara götürmek yeterli olmadığından hurdaları temizleme, arındırma gibi işlemlerden geçirip gerektiğinde ise ebatlarını hurda kesim işlemleri ile küçültüp fabrikalara öyle götürüyor. Böylece hurdaların günümüzde geri dönüşümü daha sağlıklı ve daha hızlı yapılabiliyor.  Ülkemizde sanayileşmenin gelişmesiyle makineleşme gelişmiş olup hurda sektörüne de makineler girmiş ve hurdacıların hurda alımı işlerini kolaylaştırmıştır. Kutu kola hurdası, pet şişe hurdası gibi hurda malzemeler pres makinelerinde presleniyor ve daha az alan kaplaması sağlanıyor. Bu işlemler hurdaların fabrikaya gitmeleri için hurda nakil araçlarına yüklenmesinde de kolaylık sağlamış oluyor. Tüm bu sanayileşme ve makineleşme sayesinde hurdacılık sektörü de kolaylık kazanmış ve birçok vatandaşımıza da istihdam sağlamıştır.

Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı

 

Beykoz Hurdacı Hizmetleri

Firmamızın hurda alımı işlemleri için yeterli ekip ve ekipmanları mevcuttur. Ayrıca hurdacılık için gerekli olan tüm resmi evrak ve belgelerimiz resmi kurumlardan alınmıştır. Personelimiz her yıl sektör hakkında eğitime tabi tutulup ayrıca iş güvenliği eğitimleri de almaktadır. Yine aynı şekilde hurda alımı için kullandığımız tüm ekipmanlar yılın belirli aralıklarında kontrol edilip varsa bir arıza giderilmektedir. Firma olarak önceliğimiz her zaman önce güvenlik ve çevre düzenlemesidir. Bir bölgeden hurda alımı yapacağımız zaman Beykoz Hurdacı olarak ekibimizi önce hurdaların olduğu bölgeye inceleme yapmaları için göndeririz. Daha sonrasında tüm planlamalarımızı yapar ve hurda alımı için bölgeye ekibimiz gelir. Ekibimiz çalışmaya başlamadan önce tüm güvenlik önlemlerini alır ve çalışmalarına öyle başlar.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Arayın